Lajme - 0 rezultate
26-10-2022 - 10:20
Intervista
Kosovë
​Dibrani: Për dy vjet janë mbi 50 raste të parandalimit të kontrabandës në burgje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 10:18
Siguri
Kosovë
​Prokuroria Speciale paralajmëron hetime pas raportimeve për korrupsion në drejtësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 10:07
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 10:06
Sport
Kosovë
Llapi kërkon fitoren, pret Dukagjinin në "Zahir Pajaziti"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:56
Sport
Kosovë
Superkupa Mbarëkombëtare e femrave, sot zhvillohen gjysmëfinalet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:54
Lajme
Kosovë
​Kurti: Trendi i rritjes së të hyrave nga ATK po vazhdon vit pas viti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:47
Siguri
Kosovë
​Një grua mbeti shtatzënë pas dhunimit në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:47
Siguri
Kosovë
​Policia jep detaje për të shtënat me armë në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:44
Sport
Botë
Liga e Kampionëve vazhdon sot me super ndeshje, spikat derbi mes Barcelonës e Bayernit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:42
Siguri
Kosovë
​Babai rrahu vajzën në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:38
Siguri
Shqipëri
​Korrupsioni në pikën kufitare të Morinës, mbyllen hetimet dhe dërgon për gjykim 34 persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:34
Siguri
Kosovë
​Ngacmoi një femër në vitin 2019, arrestohet i dyshuari në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:28
Lajme
Kosovë
Hyseni zgjidhet kryesues i Bordit të AZHR-Lindje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 9:25
Siguri
Kosovë
​Rrahje mes nxënësve në Prishtinë, lëndohen tre prej tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 8:40
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 7:49
Biznes
Kosovë
​Kurti dhe Murati sot në punëtorinë ndërkombëtare për menaxhimin e borxhit tatimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 7:23
Covid-19
Kosovë
​COVID, rritje e lehtë e rasteve aktive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 7:13
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 7:05
Lajme
Kosovë
​Hillary Clinton mbush 75 vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 0:01
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 23:57
Lajme
Botë
​Gjykata ruse refuzon lirimin e yllit amerikan të basketbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 23:39
Lajme
Kosovë
​Mustafi: Është jetike që çështja e Luginës të jetë pjesë e marrëveshjes Kosovës-Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 23:27
Lajme
Botë
​Norvegjia arreston pedagogun universitar, dyshohet si spiun rus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 23:13
Bota
Kosovë
​Ekuador, shkencëtarët zbulojnë gjashtë lloje të reja të bretkosave të shiut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 23:07
Sport
Botë
Liga e Kampionëve/Benfica eliminon Juventusin, Milani shkatërron Dinamo Zagrebin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023