Lajme - 0 rezultate
14-07-2023 - 18:41
Sport
Kosovë
“Dardanët” e rinj mposhtin Letoninë në Evropianin e basketbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 18:13
Lajme
Kosovë
​Keqpërdorim të detyrës, kërkohet paraburgim ndaj shtatë të dyshuarve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 18:10
Biznes
Maqedoni
​Nga mesnata shtrenjtohet nafta në Maqedoninë e Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 18:05
Sport
Kosovë
Serbia i "frikësohet" sërish Kosovës në Kampionatin Ballkanik të volejbollit në rërë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:49
Lajme
Kosovë
​Komandantët e zonave nuk merrnin urdhra nga Shtabi i Përgjithshëm, thotë Remi në Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:34
Sport
Botë
Ndërroi numrin dy herë, Vallejo pranë largimit nga Reali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:20
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: Të papranueshme veprimet që po i sjellin vendit sanksione nga partnerët tanë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:12
Biznes
Kosovë
Dogana dhe Posta e Kosovës lehtësojnë qarkullimin e dërgesave postare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:11
Lajme
Kosovë
Ministri Peci liron nga detyra këshilltarin e tij që u arrestua për keqpërdorim të pozitës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 17:00
Biznes
Kosovë
Jumbo tashmë edhe në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:54
Sport
Botë
Akuzat për përdhunim, Mendy mëson vendimin e gjykatës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Vendos OVL-UÇK: Do të pengojmë çdo seancë të Kuvendit të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:41
Lajme
Kosovë
​Lushtaku intervistohet nga prokuroria, avokati: Të gjitha veprimet i bëri në vetëmbrojtje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:31
Sport
Botë
Zyrtare: Timber, lojtar i Arsenalit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:21
Lajme
Kosovë
​Arrestohet ish-nënkryetari i Mitrovicës, Faruk Mujka
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:11
Sport
Kosovë
Volejbollistet serbe refuzojnë të luajnë kundër Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 16:07
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 15:28
Sport
Botë
Godet UEFA, dënon United dhe Barcelonën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:53
Sport
Botë
Walker te Bayerni, City e gjen menjëherë zëvendësuesin e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:45
Lajme
Kosovë
​PDK: Qeveria kontrabandoi mbrëmë dy ligje me të cilat goditi veteranët dhe UÇK-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:40
Lajme
Kosovë
Nesër protestojnë veteranët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:36
Lajme
Kosovë
​Remi tregon nëse ndikoi në dëshminë e tij posti i këshilltarit të Thaçit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:30
Sport
Kosovë
FFK me njoftim të rëndësishëm për klubet e futbollit të vajzave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:27
Biznes
Kosovë
​Remitencat shënojnë rritje, kaq para dërgoi diaspora gjatë vitit 2023
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-07-2023 - 14:26
Lajme
Kosovë
Ambasadori turk: Të bashkëpunojmë në luftën kundër terrorizmit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023