Lajme - 0 rezultate
25-10-2022 - 21:17
Sport
Botë
Shqipëria zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores me Arabinë Saudite
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 21:02
Lajme
Kosovë
​Serbia ka vendosur 28 baza ushtarake përreth vijës kufitare me Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:52
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj takohet me diplomatin gjerman, Wolfgang Ischinger
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:44
Sport
Botë
Chelsea siguron eliminatoret e Ligës së Kampionëve, mposht Salzburgun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:29
Lajme
Botë
​Refugjatët e Ukrainës nuk mund të kthehen në vendin e tyre gjatë këtij dimri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:25
Sport
Botë
Bayerni e gjen zëvendësuesin e Lewandowskit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:15
Sport
Botë
Chelsea rikthen epërsinë kundër Salzburgut – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:14
Siguri
Kosovë
​Theret një person në Prishtinë, arrestohet i dyshuari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:10
Sport
Botë
Juventusi me çdo kusht kërkon fitoren kundër Benficas, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 20:00
Sport
Botë
Formacionet zyrtare të Dinamo Zagrebit dhe Milanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 19:40
Sport
Botë
Pjesa e parë: Chelsea në epërsi, Sevilla luan baras me Copenhagen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 19:33
Sport
Botë
Dy ditë para ndeshjes me Manchester United jep dorëheqje trajneri i Sheriff Tiraspol
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 19:28
Lajme
Kosovë
​Peach: Britania e Madhe do ta përkrahë Kosovën në kuadër të NATO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 18:55
Sport
Botë
Befason Bayerni, synon transferimin e kapitenit të Cityt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 18:40
Sport
Botë
Superkompjuteri parashikon fundin e sezonit për Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 18:27
Sport
Botë
Muller paralajmëron Lewandowskin para përballjes së nesërme – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 18:24
Lajme
Kosovë
​Kurti uron Sunak: Mezi pres të bashkëpunojmë për forcimin e raporteve Kosovë-Britani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 17:49
Sport
Kosovë
Kjo është gjendja shëndetësore e Zekirija Ramadanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 17:40
Sport
Botë
RB Salzburg-Chelsea, këto janë formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 17:01
Sport
Botë
Reali e dëshiron yllin e Tottenhamit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 17:00
Lajme
Kosovë
​Musliu: U shtuan zëra për mundësitë e eskalimit të situatës në veri të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 16:51
Sport
Botë
Lojtarët e Barcelonës do ta shikojnë ndeshjen e Interit kundër Plzen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Krismat që tronditën Podujevën në mesditë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 16:38
Lajme
Kosovë
​Arrestohet një person për disa vjedhje të rënda në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 16:37
Sport
Botë
UEFA me njoftim për ndeshjen mes Benficas dhe Juventusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023