Lajme - 0 rezultate
18-11-2023 - 19:12
Sport
Botë
​“Tre Luanët” e rinj mposhtin Serbinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 18:55
Sport
Botë
​Pjesa e parë: Pa gola mes Bjellorusisë e Andorrës, Kroacia në epërsi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 18:19
Sport
Botë
​Ylli i Liverpoolit bombardon portën e Serbisë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 18:03
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Zgjidhja për Kosovën është anëtarësimi në NATO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:51
Sport
Botë
​U21/Anglia shkon në pushim në epërsi kundër Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:45
Tema
Kosovë
​Antibiotikët pa recetë, qytetarët: Më dobi na bëjnë ata, se kur na i përshkruan mjeku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:39
Sport
Kosovë
​“Dardanët” e rinj të fortë për Ukrainën, marrin kreun e grupit në kualifikimet e Evropianit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:27
Sport
Botë
​McAtee nuk ndalet, i shënon Serbisë një super gol (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:21
Sport
Botë
​U21/Anglia kalon në epërsi kundër Serbisë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:15
Sport
Kosovë
​Prishtina e shkatërron Ferizajn në miqësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:14
Siguri
Kosovë
​Maqedonci merr pjesë në Forumin Ndërkombëtar të Sigurisë në Halifax të Kanadasë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 17:01
Siguri
Kosovë
​Parandalohet futja ilegale e 35.000 eurove në Vërmicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 16:44
Biznes
Kosovë
​Kurti-Bajra diskutojnë për zhvillimet në Fondin e Kursimeve Pensionale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 16:24
Sport
Kosovë
​Kosova nuk do t’i ketë Rashicën, Muric e Krasniqin kundër Zvicrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 16:00
Lajme
Kosovë
​Kurti-Vasfije Krasniqi diskutojnë mbi hulumtimin e krimeve të kryera gjatë luftës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 15:49
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 15:43
Tema
Kosovë
​Të pakënaqur me projektbuxhetin, kjo komunë kërcënon Qeverinë me padi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 14:48
Lajme
Kosovë
​Rruga "Ukshin Hoti" nga e marta bëhet me dy kahe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 14:38
Biznes
Kosovë
​Gjermania mbështet dekarbonizmin e sektorit energjetik në Kosovë dhe Ballkanin Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 14:29
Kulturë
Kosovë
​Trashëgimia kulturore në Kosovë, ambasada amerikane jep detaje mbi projektin në Dresnik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 13:51
Lajme
Shqipëri
​Gjykata Antikorrupsion vendos detyrim paraqitje për ish-ministrin Ilir Beqja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 13:35
Lajme
Kosovë
Arrestohet një serb për krime në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 13:31
Tema
Kosovë
​Tensionet Kosovë-Serbi shkaktuan rënie të investimeve të huaja, MINT krekoset me 4.3 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 13:10
Lajme
Kosovë
​Ushtria izraelite thotë se do të shkojë kudo ku gjendet Hamasi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-11-2023 - 13:07
Lajme
Kosovë
Arrestohen tetë doganierë dhe një polic për keqpërdorim i pozitës dhe marrje të ryshfetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024