Lajme - 0 rezultate
25-10-2022 - 14:29
Biznes
Kosovë
​Kryetari i Gjykatës Komerciale takoi përfaqësues të Misionit të FMN-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 14:25
Biznes
Kosovë
​Subvencionimi për efiçiencën e energjisë, zgjatet afati për aplikim në Fazën 2 deri më 7 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 13:30
Lajme
Kosovë
​Bislimi priti në takim ministrin e Shkencës së Kroacisë, Radovan Fuchs
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 13:20
Lajme
Kosovë
​Sallahu: Njësia Korrektuese e EULEX-it është partner i rëndësishëm për avancimin e shërbimeve të ShKK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 13:13
Sport
Kosovë
“Nuk jam spiun as tradhtar”, Munishi tregon kujt ia dedikoi këtë status
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 13:09
Lajme
Kosovë
​Kuvendi mblidhet të enjten, AAK kërkon miratimin e ligjit për paga
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 13:03
Lajme
Kosovë
​Kurti: 31 tetori data e fundit për konvertimin e targave në RKS
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:58
Lajme
Kosovë
​PDK kundër shtyrjes të vendimit për targa: Të respektohet sovraniteti i Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:40
Lajme
Kosovë
​ORCA për Këshillin Drejtues të UP-së, Himni fillon: Rreth plagjiaturës të përbashkuar!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:35
Lajme
Kosovë
​Heqja e vizave: Deri në fund të vitit ka shpresa të ketë përgjigje pozitive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:28
Intervista
Kosovë
Zëvendëskryeministrja Rexhepi kundër asociacionit: Të gjendet një zgjidhje tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:22
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:19
Biznes
Kosovë
ASK: Në shtator nga skema e ndihmës sociale kanë përfituar 24.169 familje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:17
Lajme
Kosovë
​Abazi: Ka shpresa që deri në fund të vitit të marrim përgjigje pozitive rreth liberalizimit të vizave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:10
Shëndetësi
Kosovë
​Një i vdekur nga COVID-19 sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 12:08
Lajme
Kosovë
Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancë plenare të enjten më 28 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:57
Lajme
Kosovë
​Kurti: S’do të ketë shtyrje të afatit për targat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:44
Lajme
Kosovë
​Sallahu: Suksesi i funksionimit të ShKK-së është sukses i dyfishtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:38
Lajme
Botë
​Targat, DASh paralajmëron marrëveshje Kosovë – Serbi “brenda pak ditësh”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:30
Lajme
Kosovë
​Mblidhet Kryesia e Kuvendit, në rend dite disa projektligje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:08
Lajme
Kosovë
Hovenier: Paqja në Ballkanin Perëndimor ndër prioritetet kryesore të ShBA-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 11:06
Lajme
Kosovë
​Schulz:Evropa duhet t’i japë një përgjigje Bashkimit Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 10:55
Lajme
Kosovë
​Kurti në Samitin e Ballkanit Perëndimor: Demokracia dhe progresi ekonomik shkojnë krah për krahu me qeverisjen tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 10:39
Sport
Kosovë
​Në Prizren zhvillohet Superkupa Mbarëkombëtare e Femrave në basketboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2022 - 10:31
Lajme
Kosovë
​Publikon çmimet e derivateve, nafta 1. 75 euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023