Lajme - 0 rezultate
24-10-2022 - 11:37
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 11:31
Lajme
Kosovë
​Kërkohet shpallja e zgjedhjeve të përgjithshme në UP, për gjendjen aktuale fajësohet edhe ish-rektori Sahiti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 11:19
Sport
Kosovë
​Endrit Krasniqi “Ylli i Javës” në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 11:19
Siguri
Kosovë
​Kurti prezanton strategjinë e sigurisë: Synimi ynë është anëtarësimi në NATO dhe në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 10:52
Sport
Kosovë
​Spektakli i basketbollit kosovar, “luftë” për kreun e tabelës, ja renditja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 10:47
Lajme
Kosovë
​Disa organizata studentore kërkojnë zgjedhje të përgjithshme në UP
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 10:45
Lajme
Kosovë
Kuvendi s’ka kuorum për votimin e Projektligjit për Qeverinë dhe Noterinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 10:30
Lajme
Kosovë
​Von Cramon: Propozimi franko-gjerman mundësi e mirë për të ecur përpara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 10:19
Lajme
Kosovë
Kllokot, arrestohet një person i dyshuar për dhunim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 9:55
Siguri
Kosovë
​Arrestohet për ngacmim një person në Graçanicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 9:49
Sport
Shqipëri
​Shqipëria dhe Kosova përballen sot në kualifikimet për Evropianin U17 të vajzave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 9:39
Lajme
Kosovë
Kurti takohet me udhëheqësen e Komitetit amerikano-hebraik, flasin për thellim të bashkëpunimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 9:24
Lajme
Kosovë
​Kuvendi pritet të votojë për vendosjen e çmimeve tavan për produktet esenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 9:08
Sport
Kosovë
​KF Prishtina i kërkon Muqiqit të mos flas në emër të klubit, vjen reagimi i këngëtarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 8:35
Lajme
Kosovë
​Osmani për draftin franko-gjerman: Ka dezinformata mbi kërkesat e partnerëve tanë prej nesh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 8:27
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 24 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 7:31
Covid-19
Kosovë
​COVID, 15 raste aktive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 7:20
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 7:09
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare e OKB-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 7:02
Lajme
Kosovë
​Dita Botërore e Informimit për Zhvillim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2022 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 24 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2022 - 21:51
Lajme
Kosovë
​Presidenti i Maltës: Kosova ka plotësuar të gjitha kriteret për liberalizim të vizave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2022 - 21:13
Sport
Kosovë
​Ylli mposht Bashkimin, merr fitoren e tretë radhazi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2022 - 21:04
Lajme
Kosovë
​Samiti i ardhshëm i BE-së për Ballkanin Perëndimor mbahet në Tiranë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2022 - 20:13
Sport
Kosovë
​Zyrtare, Uzuni vazhdon kontratën me Granadën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023