Lajme - 0 rezultate
07-12-2022 - 9:32
Sport
Botë
Ronaldo i thotë jo ofertës së Al-Nassr
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 9:22
Lajme
Kosovë
Vasfije Krasniqi kërkon që lulëkuqja me katër petale të bëhet simbol unik i përkujtimit të gjenocidit në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 9:15
Sport
Botë
72 milionë për një 16 vjeçar, Reali pranë transferimit të yllit brazilian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 8:59
Covid-19
Botë
​Kina heq rregullat e rrepta COVID pas protestave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 8:52
Sport
Shqipëri
Tirana dhe Vllaznia përballen sot për trofeun e Superkupës së Shqipërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 8:37
Siguri
Kosovë
Kërkohej për “lëndim të lehtë trupor”, arrestohet ferizajasi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 8:32
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 7 dhjetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 8:09
Lajme
Kosovë
Shorti për zgjedhje në komunat në veri tërhiqet sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 7:28
Lajme
Kosovë
​Sot është Dita Ndërkombëtare e Aviacionit Civil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 7:19
Lajme
Botë
​Historia si hyri ShBA në Luftën e Dytë Botërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 7:15
Lajme
Botë
​24-vjeçari që u bë kryeministri më i ri në Britani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 7:07
Lajme
Kosovë
​Moti sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-12-2022 - 7:01
Lajme
Kosovë
​21 vjet nga lirimi i Albin Kurtit nga burgu i Nishit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 23:50
Lajme
Kosovë
​Ngjarjet e datës 7 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 23:45
Magazina
Kosovë
​Si të jeni më të lumtur duke eliminuar disa gjëra
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 23:33
Sport
Botë
Shaqiri: Humbëm lojën në pjesën e parë, u kërkoj falje të gjithë tifozëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 23:11
Sport
Botë
Rodri nuk pajtohet me eliminimin: Maroku nuk ofroi asgjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 23:03
Lajme
Shqipëri
​Rama falënderon stafin e prapavijës së BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:50
Lajme
Kosovë
​Humb jetën pasi aksidentohet një çiklist në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:45
Sport
Botë
Santos: Nuk kam problem me Ronaldon, ai është shembull
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:38
Lajme
Kosovë
​Kurti: Trajnimi profesional, pjesë themelore e reformave që po ndërmerr Qeveria në edukim dhe punësim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:35
Sport
Botë
Portugalia eliminoi Zvicrën, Ramos lojtari i ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:15
Lajme
Kosovë
​Escobar vjen të hënën në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 22:06
Sport
Botë
Kompletohen çiftet çerekfinaliste të Kupës së Botës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-12-2022 - 21:58
Sport
Botë
Portugalia është çerekfinalisti i fundit i Botërorit “Katar 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023