Lajme - 0 rezultate
26-09-2022 - 15:07
Lajme
Kosovë
​Studentët me nevoja të veçanta pajisen me laptopë nga MASHTI
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 15:06
Sport
Kosovë
​Federata e Basketbollit mban Kuvendin Statutar më 1 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 14:30
Lajme
Shqipëri
​Të martën takimi i radhës Shqipëri-Maqedoni e Veriut me BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 14:16
Lajme
Botë
​Ulet ndjeshëm çmimi i naftës në bursë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 14:11
Lajme
Kosovë
​Krasniqi përkujton masakrën në Abri të Epërme: Planifikuesit dhe ekzekutorët të dalin para drejtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 14:05
Lajme
Kosovë
​Prindërit protestojnë në oborrin e shkollës “Faik Konica”, kërkojnë në mënyrë urgjente fillimin e mësimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 14:04
Lajme
Kosovë
​KMDLNj: Vizita mashtruese e Ekaterina Trandafilova në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:52
Lajme
Kosovë
​Kurti do të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të ish-kryeministrit Shinzo Abe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:49
Sport
Kosovë
​Mbahet konferenca “Forumi i sportit”, kërkohet përkushtim për masovizimin e sportit në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:45
Lajme
Kosovë
​Zëvendësministri Ahmeti takoi ambasadorin e Finlandës, diskutuan për bashkëpunim dypalësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:36
Lajme
Kosovë
​MINT do ta përkrahë me 1, 5 milion euro Parkun Industrial në Opterushë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:24
Lajme
Botë
​BE shpreh shqetësim për forcimin e bashkëpunimit Serbi-Rusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:21
Lajme
Kosovë
​Kryesia e Kuvendit: Të enjten mbahet seanca plenare e radhës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 13:03
Lajme
Shqipëri
​Nxënësit e “Mehmet Akif Ersoy” protestojnë kundër mbylljes së shkollës në Tiranë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:59
Lajme
Kosovë
​Kosova radhitet më së miri në rajon sa i përket llogaridhënies komunale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:51
Lajme
Kosovë
​Liberalizimi i vizave në rend dite më 13 tetor në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:43
Magazina
Kosovë
Vesa Smolica prezanton këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike” (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:42
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Qeveria dhe sindikatat të bëjnë zgjidhje për ndërprerjen e grevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:41
Lajme
Kosovë
​Sulmi kibernetik në Australi, qeveria federale planifikon të marrë masa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:31
Lajme
Kosovë
​Kërkohej për posedim të narkotikëve, arrestohet në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:15
Lajme
Kosovë
Prindërit përmes protestës kërkojnë të fillojë mësimi në shkollën “Faik Konica”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:12
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Nga janari i vitit të ardhshëm të hyjë në fuqi ligji i pagave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:09
Bota
Botë
​Të shtëna me armë në një shkollë në Rusi, të paktën 13 të vrarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:05
Tema
Kosovë
​Evidentohen 175 fëmijë lëmoshë kërkues këtë vit në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-09-2022 - 12:05
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022