Lajme - 0 rezultate
20-09-2021 - 13:27
Lajme
Kosovë
​Kurti jep detaje për gazin amerikan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:21
Sport
Kosovë
​Shpallet lojtari më i mirë i xhiros së pestë në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:19
Lajme
Kosovë
​Serbët bllokojnë rrugën Zubim Potok-Bërnjak, disa vetura kthehen në Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:18
Lajme
Kosovë
Reciprociteti me targa, serbët kërkojnë heqjen e barrierave Kosovë - Serbi, kosovarët mirëpresin vendimin e qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:15
Sport
Kosovë
​Shpallet lojtari më i mirë i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës në basketboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:09
Sport
Botë
​Koeman detyrohet të ftojë lojtarë nga akademia për ndeshjen ndaj Granadas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:06
Lajme
Kosovë
​Vitia thotë se Kosova po e kalon variantin Delta, Zemaj e quan deklaratë të turpshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:56
Lajme
Kosovë
​KQZ nuk obligohet t’i njoftoj kandidatët se duhet ta pezullojnë punën në institucionet publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:51
Lajme
Kosovë
​Përplasen ashpër Krasniqi dhe Bislimi për arkivat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Flet dëshmitari i parë në Hagë në rastin e Salih Mustafës: Çdo gjë u bë me urdhër të të akuzuarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:33
Lajme
Kosovë
​Kryeministri Kurti përplaset me Tahirin për UÇK-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:28
Sport
Botë
Djali i David Beckham debuton në futbollin profesional
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 12:05
Lajme
Kosovë
​Gashi pyet Kurti për tabelat e veturave: Pse sot e ndërmorët vendimin dhe pse me njësi speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:59
Sport
Botë
​Superliga sjellë ndeshje të jashtëzakonshme në javën e gjashtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:57
Lajme
Kosovë
​Kryeministri Kurti: Në nëntor shkojë në vizitë zyrtare në ShBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:55
Lajme
Kosovë
Kurti jep detaje për aksionin në veri: Tabelat e përkohshme s’janë dëshirë e jona, por imponim nga pala tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:53
Lajme
Kosovë
​MPB: Të gjithë automjetet me targa të Serbisë që hyjnë në Kosovë, u vendosen targat e përkohshme të Republikës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:49
Covid-19
Kosovë
​COVID-19, 577 pacientë të shtrirë në spitalet e ShSKUK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:43
Shëndetësi
Kosovë
​Sulmohet një punëtor i spitalit të Mitrovicës, protestohet pas pak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:30
Lajme
Kosovë
​Kurti jep detaje për aksionin në veri: Tabelat e përkohshme nuk janë dëshirë e jona, por imponim nga pala tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:25
Lajme
Kosovë
​Tahiri: Hapja e arkivave skenar i keq i kryeministrit Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:20
Sport
Botë
​Allegri: Ja ku gabova në ndeshjen me Milanin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:15
Lajme
Kosovë
​Haradinaj pyet Kurtin: A është ende kryekriminel “baba i tenderëve”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:10
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: Qeveria dështoi në menaxhimin e pandemisë, hapi ahengjet e mbylli shkollat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 11:06
Lajme
Kosovë
​Zemaj-Kurtit: Kryeministër shkarkoje ministrin Vitia dhe kërko falje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021