Lajme - 0 rezultate
23-02-2024 - 17:25
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 16:21
Sport
Kosovë
FFK e licencon KEK-un
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 16:04
Sport
Botë
​Audero pritet të jetë titullar për Interin kundër Lecces: Pse është në dyshime Sommer?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 15:37
Lajme
Kosovë
​Gazi lotsjellës në Kuvend: Prokuroria kërkon dënimin e Konjufcës, mbrojtja lirimin e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 15:18
Sport
Botë
​“Liverpooli është favorit”, Pochettino flet para finales së Carabao Cup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 15:05
Rajoni
Kosovë
​Policia serbe detyron emigrantët në kufirin me Maqedoninë të zhvishen në temperatura të ulëta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 15:04
Sport
Botë
​Aguero i emocionuar, mjeku i thotë se ai mund t’i rikthehet futbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 15:03
Lajme
Kosovë
Osmani: Kosova nuk mund të ecë përpara pa aleatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 14:47
Lajme
Kosovë
​“Shkove ti nuk je më ministër, është viti fundit”, përplasje mes Hotit e Muratit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 14:44
Sport
Botë
​E konfirmojnë nga Rapidi, Albion Rrahmani ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 14:22
Lajme
Kosovë
​Shqetësime për ndërhyrje në pavarësinë e KPM-së, mohohet nga pushteti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 14:11
Lajme
Kosovë
Murati thotë se Kosova ka nivelin më të ulët të borxhit, kundërshtohet nga opozita
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 14:00
Sport
Botë
​Lëndohet ylli i Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 13:50
Sport
Botë
​Pochettino e zbulon nëse Silva do të jetë i gatshëm për finalen kundër Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 13:06
Sport
Botë
​Tuchel thotë se nuk është vetëm ai fajtori për krizën te Bayerni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 12:56
Lajme
Kosovë
​Zgjedhjet në Serbi, Popoviq: Punëtorët e ndërmarrjes së pastrimit u urdhëruan të mbledhin vota për SNS-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 12:46
Lajme
Kosovë
​Konferenca për parlamentarizmin: Përfshirja e grave, parakusht për paqe dhe demokracinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 12:30
Sport
Botë
​Hidhet shorti i Ligës së Evropës, Liverpooli e Leverkuseni mësojnë kundërshtarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 12:09
Sport
Kosovë
​KOK dhe MKRS marrin hapa konkret kundër diskriminimit të sportistëve kosovar në arenën ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 11:25
Sport
Kosovë
​Hyseni: Jam i etur për sukses, rrugëtimi im sapo ka nisur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 10:43
Siguri
Shqipëri
E rëndë në Durrës, dyshohet se një 19-vjeçare ka vrarë babain
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 9:55
Sport
Shqipëri
​Shqipëria aranzhon edhe një tjetër miqësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 9:44
Sport
Kosovë
​Nga Agjencia e Anti-dopingut tregojnë nëse ka sportistë kosovar që po vuajnë dënime për shkelje të këtij ligji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 9:22
Lajme
Kosovë
Zelensky në Tiranë më 28-29 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-02-2024 - 9:03
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 23 shkurt (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024