Lajme - 0 rezultate
20-09-2021 - 17:19
Rajoni
Maqedoni
​154 raste të reja dhe 408 të shëruar nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 17:16
Sport
Botë
​Koeman mund të shkarkohet nëse nuk fiton sonte ndaj Granadës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 17:13
Lajme
Kosovë
​Nga nesër qytetarët mund të pajisen me leje të përkohshme për targa në të gjitha qendrat e regjistrimit të automjeteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:54
Tema
Kosovë
​Vendosja e reciprocitet për targat me Serbinë, kërkohet që Kosova t’iu bëjë ballë trusnive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:44
Lajme
Kosovë
​Peter Stano u bënë thirrje Kosovës dhe Serbisë që të ulin tensionet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:38
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:35
Sport
Botë
​Ylli i Serie-A: Jam ne gjendje ta rivalizojë Erling Haalandin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:31
Lajme
Kosovë
​KFOR-i mban stërvitjen Shpata e argjendtë 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:30
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 16:15
Lajme
Kosovë
Vazhdon seanca në Hagë, nuk merr pjesë Salih Mustafa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:56
Lajme
Kosovë
​Zgjedhjet në Rusi manipulohen me pasaporta të reja, sikur Milloshqeviqi dikur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:51
Sport
Shqipëri
Takim i përbashkët mes KOK-ut dhe KOKSH-it, akordohen për bashkëpunim në shumë pika
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:39
Lajme
Kosovë
​IKD: Deklaratat e dëshmitarëve në Dhomat e Specializuara të pakuptueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:16
Lajme
Kosovë
Më 22 shtator rifillon puna në ambulancat specialistike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:15
Sport
Botë
​Juventusit mund t’i largohet lojtari që ka klauzole prej 150 milionë eurosh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 15:00
Covid-19
Kosovë
​6 të vdekur dhe 48 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 14:29
Lajme
Kosovë
​Kuvendi miraton Komisionin Ad-hoc për përzgjedhjen e bordit të ri të RTK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 14:25
Lajme
Kosovë
​Ish-kryenegociatorja Tahiri e mbështetet reciprocitetin për targat me Serbinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 14:10
Lajme
Kosovë
​Reciprociteti për targat i gjen të papërgatitur kosovarët, flet njëri që u dënua në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 14:03
Lajme
Kosovë
​MPB: Shfrytëzoni pikat tjera kufitare dhe jo në Bërnjak dhe Jarinjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:55
Lajme
Kosovë
​Kuvendi miraton në parim projektligjin për Agjencinë për parandalimin e korrupsionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:52
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:50
Lajme
Kosovë
​Ministri Aliu-Haradinajt: Takimi në Beograd nuk ka qene i lehtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:31
Lajme
Kosovë
​Dëshmitari në Hagë: Personat që më kanë mbajtur kanë pasur tesha të larme që i ka mbajtur UÇK-ja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-09-2021 - 13:30
Lajme
Kosovë
​Kuvendi miraton projektligjin për të drejtat pronësore të shtetasve të huaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021