Lajme - 0 rezultate
23-03-2023 - 15:31
Lajme
Kosovë
​Kuvendi shkon përsëri në pauzë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 15:09
Sport
Kosovë
Kërkohet masa e arrestit shtëpiak ndaj Agim Ademit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 15:06
Lajme
Kosovë
​KMDLNj kundër shtrenjtimit të rrymës, fton qytetarët për mobilizim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:59
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:55
Lajme
Kosovë
​PSD me aksion te vetura e Konjufcës: Edhe ksi, edhe asi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:53
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Marrëveshja e Ohrit humbja më e madhe e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:38
Lajme
Kosovë
Konjufca i jep vërejtje Shalës për gjuhën, deputeti: Ma dërgoni me postë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:28
Lajme
Kosovë
​Nga e hëna vazhdon instalimi i matësve të ngrohjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:22
Lajme
Kosovë
​Borrell: Do të ndjekim nga afër kush e zbaton dhe kush nuk e zbaton marrëveshjen e Ohrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:19
Biznes
Kosovë
​Rryma do të shtrenjtohet rreth 15 për qind, ZRrE nuk përfill kërkesën e KEK-ut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 14:08
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:34
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku dhe Krasniqi i reagojnë Kurtit: Ke dhënë dorëheqje prej të gjitha parimeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:26
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: Marrëveshja, barrë për gjeneratat e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:22
Lajme
Kosovë
​Kurti: Krasniqi dhe Abdixhiku po flasin si me qenë aktivistë të VV-së që kanë dhënë dorëheqje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:17
Sport
Kosovë
Prezantohen fanellat e reja të Kombëtares së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:15
Lajme
Kosovë
​QKUK: Ademi s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjikale, lirohet brenda dy-tre ditësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:09
Lajme
Kosovë
LIBE miraton liberalizimin e vizave për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 13:08
Lajme
Kosovë
​Deputeti Shala ofendon rëndë kryeministrin Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:52
Lajme
Kosovë
​Kurti: Asnjëherë nuk do të konsideroj asnjë model të autonomisë territoriale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:51
Lajme
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:51
Lajme
Kosovë
​Kusari-Lila: Serbia e gatshme të njohë Kosovën vetëm me shkëmbim territorial
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:43
Biznes
Kosovë
​Vendos ZRrE, tarifat e rrymës pritet të shtrenjtohen rreth 15 për qind
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:42
Lajme
Kosovë
​Tahiri: Gjendja në vend është serioze dhe kritike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:33
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: Kurti në vilën e Titos i pranoi të gjitha ato që premtoi se nuk do i bëjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-03-2023 - 12:24
Lajme
Kosovë
​Blinken: Zbatimi i marrëveshjes shtyn pesë vendet e BE-së drejt njohjes së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023