Lajme - 0 rezultate
21-09-2021 - 20:13
Shëndetësi
Kosovë
​Sa e dëmshme është të flini pranë telefonit?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:12
Lajme
Kosovë
​Osmani: BE t’i bëjë presion Serbisë që të heqë dorë nga përpjekjet për destabilizimin e rajonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:05
Shëndetësi
Kosovë
​Superushqimi: Hudhra rrit imunitetin, dhe pak dihet se e kuron këtë virus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:56
Sport
Botë
​Nuk ka vend për Rashicën në formacionin e Norwichit ndaj Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:44
Shëndetësi
Botë
​Studimi: Një kombinim i barnave për kancerin e prostatës zgjat jetën e pacientëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:43
Sport
Botë
Fiorentina-Inter, “Neroazzurrët” kërkojnë kreun e tabelës, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:40
Lajme
Kosovë
​Osmani takon presidentin e Finlandës: Serbia vazhdon të jetë kërcënim për stabilitetin rajonal
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:39
Sport
Botë
​Kriza brenda klubit, Laporta lëshon një thirrjet për tifozët-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:36
Rajoni
Maqedoni
​17 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:31
Bota
Botë
​Një punëtor në një pikë karburanti në Gjermani u vra sepse i kërkoi klientit të vinte maskën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:27
Covid-19
Botë
Finlanda miraton pasaportën e vaksinimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:13
Rajoni
Shqipëri
​Berisha: Mini-Shengeni, rivendosje e hegjemonisë serbe në rajon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:05
Rajoni
Maqedoni
​Një qytetar i Maqedonisë Veriore u infektua me koronavirus tri herë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:43
Sport
Botë
​Suarez dhe Griezmann në sulm ndaj Getafes, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:42
Shëndetësi
Kosovë
​Shkaqet kryesore të helmimit nga ushqimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:36
Magazina
Botë
​Qeni femër Lou hyn në Guinness për shkak të veshëve të gjatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:34
Lajme
Kosovë
​Sallahu takon Trendafilovën, interesohet për kushtet e paraburgimit në Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:26
Sport
Shqipëri
FIFA dënon Hungarinë për racizëm, ndaj Shqipërisë luhet pa tifozë në Budapest
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:23
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:20
Sport
Botë
​Rashica pritet të luajë nga minuta e parë ndaj Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:20
Covid-19
Botë
SHBA lehtëson kufizimet e udhëtimit për të huajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:02
Lajme
Kosovë
​“Help Kosovo” dhe Komuna e Kamenicës mbajnë takim informues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:58
Lajme
Kosovë
​Berisha: Heshtja e Qeverisë karshi kërkesës së Lajçak përbën tradhti ndaj shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:52
Sport
Botë
​Ky është lojtari për të cilin Chelsea ofroi 100 milionë euro në afatin kalimtar veror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:31
Rajoni
Shqipëri
​Shqipëri: 7 humbje jete nga koronavirusi, rritet numri i rasteve të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021