Lajme - 0 rezultate
25-02-2024 - 14:57
Rajoni
Shqipëri
​Kuçovë: Arrestohet 29-vjeçari pasi goditi me sende të forta 65-vjeçarin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 14:29
Bota
Botë
​Kanadaja do të ndajë 130 milionë dollarë për rimëkëmbjen e Ukrainës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 14:09
Bota
Botë
​Papa: Të lutemi për Izraelin, Palestinën dhe fëmijët e plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 13:59
Sport
Shqipëri
​Biletat e miqësores Suedi-Shqipëri, në shitje më 27 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 13:52
Lajme
Shqipëri
​Revista franceze Air Info: Gjithçka që duhet të dini për perlën shqiptare, Sarandën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 13:10
Lajme
Kosovë
​KFOR largohet nga ndërtesa e Komunës së Zveçanit: Gjendja është stabilizuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 13:02
Intervista
Kosovë
​Cilat janë substancat e ndaluara dhe dënimet për shkeljen e ligji anti-doping në sport?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 12:49
Biznes
Kosovë
​Osmani në tryezën ekonomike Kosovë-Katar: Vendi ynë ka potencial për investime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 12:41
Lajme
Kosovë
​BDI i kërkon VMRO DPMNE të deklarohet kundër Rusisë dhe pro Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 12:32
Lajme
Kosovë
​Qazim Qeska do të mbetet një nga luftëtarët e paepur për drejtësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 12:13
Intervista
Kosovë
​Pajaziti kritikon Kurtin: Rregulloren e BQK-së e bëri temë në dialog
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 11:59
Lajme
Kosovë
​Sulmuan nënën, babain e policin, dy të arrestuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 11:29
Intervista
Kosovë
​Si ndikojnë dezinformatat sipas historianit nga SHBA ?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 11:23
Lajme
Kosovë
Oficeri i FSK-së diplomon në SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 11:18
Lajme
Botë
​Sunak: Perëndimi duhet të jetë më i guximshëm në sekuestrimin e aseteve ruse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 10:14
Intervista
Kosovë
​Hashani: Pediatria në QKMF-në e kryeqytetit brenda pak vitesh do të mbyllet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 9:58
Lajme
Kosovë
​Policia gjen një laborator droge në Leposaviq, i dyshuari arrestohet në Jarinje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 9:42
Lajme
Kosovë
​Serbët djegin flamurin e Kosovës në Zveçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 9:18
Lajme
Kosovë
​Ambasada Amerikane vendos pankartën “Të bashkuar me Ukrainën”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 8:42
Tema
Kosovë
​Pozitë dhe opozitë nuk presin shtrenjtim të tarifave të energjisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 8:31
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 25 shkurt (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 7:37
Biznes
Kosovë
​ShBA-të partneri kryesor i Kosovës për eksporte të mallrave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 7:30
Kulturë
Kosovë
​Promovohet në Gjermani libri “Gazmend Zajmi-një jetë për Kosovën" nga i Nuhi Bytyçi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 7:19
Siguri
Botë
​Pistoleta me pesë fishekë e shpikur para 188 viteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-02-2024 - 7:10
Lajme
Botë
​Ja kur u hap bordello e parë e ligjshme në Zvicër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024