Lajme - 0 rezultate
21-09-2021 - 14:47
Intervista
Kosovë
​Kërcënimet e Vuçiqit, ironizon Kulla: Përkthyesit e kanë ngatërruar me Millosheviqin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:35
Sport
Kosovë
Saka në radar të gjigantëve evropianë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:34
Lajme
Kosovë
​Kërkohet që kushtet dhe kriteret për tregtinë me naftë të përcaktohen me ligj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:29
Sport
Kosovë
​Alonso refuzon fushatën kundër racizmit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:28
Lajme
Kosovë
Vuçiq: Të tërhiqen të gjitha trupat nga veriu, e të ulemi të bisedojmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:24
Sport
Kosovë
​Ter Stegen: Të bashkohemi si kurrë më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:21
Intervista
Kosovë
​Kamberi: Vendimi për targa i drejtë, të kompensohen qytetarët e Luginës së Preshevës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:18
Lajme
Kosovë
​Kurti ambasadorëve të Quint-it: Vendimi për reciprocitet nuk është provokim e as diskriminim ndaj askujt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 14:04
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Bislimi sqarohet para deputetëve: Petkoviqit i thash se në Kosovë nuk ka arkiva të UÇK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:41
Biznes
Kosovë
​Ministri Murati paralajmëron punësimin e 100 punëtorëve shtesë në ATK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:36
Lajme
Kosovë
Mustafa nuk ndjehet mirë, kërkon të mos jetë i pranishëm në sallën e gjyqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:22
Sport
Kosovë
​Fiorentina-Inter, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:20
Sport
Shqipëri
​Shqipëria zhvillon ndeshje si mysafire e Belgjikës në konkurrencën e femrave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:06
Lajme
Kosovë
​Pyetjet e mbrojtëses së viktimave për dëshmitarin e parë në Hagë po zhvillohen në seancë të mbyllur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 13:03
Lajme
Kosovë
​Tregtia me produkte të naftës dhe karburanteve të rregullohet me ligj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:51
Sport
Kosovë
​Kualifikimet për Botërorin 2023, Kosova pret në shtëpi Norvegjinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:47
Lajme
Kosovë
MF mbështet me nga 100 euro për tre muaj punëtorët që kishin humbur vendet e tyre të punës në pandemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:47
Sport
Kosovë
Carabao Cup, Liverpooli mysafirë i Norwich Cityt - formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Peci në Iowa, merr përkrahjen e Universitetit Shtetëror për shkëmbimin e përvojave akademike në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:38
Lajme
Kosovë
​Gjykimi në rastin e Salih Mustafës, dëshmitari: Nuk dua të përmend emrin e të akuzuarit asnjëherë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:34
Lajme
Kosovë
Konjufca takohet me ministren Spiropali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 12:18
Lajme
Kosovë
​Kurti: Ne jemi të përkushtuar të jemi eksportues të sigurisë rajonale dhe ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 10:33
Lajme
Kosovë
​Fjalimi i Mustafës në Hagë vijon i mbyllur, ai tha se kohët e fundit po përballet me stres
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 10:25
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021