Lajme - 0 rezultate
23-09-2021 - 20:53
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një shtetas i Serbisë, i ofroi policisë 10 euro ryshfet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 20:37
Lajme
Kosovë
​Kërcënim serioz – rusët në mesin e serbëve në veri me pajisje të dyshimta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 20:28
Lajme
Shqipëri
8 viktima dhe 768 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 20:03
Lajme
Kosovë
​Osmani takohet me ish-presidentin e ShBA-së, Bill Klinton
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 19:44
Shëndetësi
Kosovë
​Hapet Kongresi i Parë Klinik, pjesëmarrës kirurgë vendorë e ndërkombëtarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 19:37
Lajme
Kosovë
​Xhandarmëria serbe vëzhgon situatën në Bërnjak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 19:35
Lajme
Kosovë
Në zgjedhjet e përgjithshme mbështeti Kurtin, mërgimtari tani përkrah Imri Ahmetin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 18:38
Sport
Botë
​Benzema me statistikat më të mira në Top 5 ligat evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 18:06
Covid-19
Kosovë
​Ministri Vitia: Shkollat dhe çerdhet do të fillojnë punën nga dita e hënën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 17:35
Lajme
Kosovë
​Përfundon seanca ndaj Salih Mustafës, dëshmitari i dytë do të dëgjohet edhe nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 17:28
Sport
Botë
​Hernandez synon trofeun e Serie A me Milanin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 17:02
Sport
Botë
Marku godet kundërshtarin gjatë konferencës për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:55
Biznes
Kosovë
​Kurti: Strategjia e re e BERZh-it për Kosovën përshpejton ringjalljen ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:54
Tema
Kosovë
​Profesionistët shëndetësorë mbështesin lehtësimin e masave, kundërshtojnë grumbullimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:50
Sport
Botë
Derbi mes Chelseat e Manchester Cityt, ja formacioni i kombinuar me lojtarët më të mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:46
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:44
Lajme
Kosovë
​Të hënën fillon mësimi, këto janë masat e reja që pritet të miratohen nga Qeveria
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:42
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 16:36
Sport
Botë
​Këta janë yjet e Premier Ligës angleze që kanë më së shumti trofe në karrierë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 15:19
Lajme
Kosovë
Rakiq pretendon se situata është e tensionuar në veri: Asociacioni e zgjidh këtë çështje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 15:17
Lajme
Kosovë
​PSD dorëzon kallëzim penal kundër ministrit Vitia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 15:11
Siguri
Kosovë
​Policia: Nuk është e vërtetë se janë rrahur serbët në Bërnjak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 15:05
Lajme
Kosovë
​Dy të vdekur dhe 133 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 15:01
Lajme
Kosovë
​Trupi gjykues nuk ka parë asnjë dëshmi për krahun që dëshmitari thotë se i është lënduar gjatë rrahjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 14:40
Lajme
Kosovë
​Të pakënaqur me kriteret për subvencionimin e grurit, fermerët protestojnë para Ministrisë së Bujqësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021