Lajme - 0 rezultate
29-06-2022 - 12:47
Lajme
Shqipëri
Buzëqeshje dhe shtrëngime duarsh mes Ramës dhe Bidenit në Samitin e NATO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 12:41
Lajme
Kosovë
​Ndryshon procedura e subvencionimit të policës kufitare për bashkatdhetarët, Murati tregon hapat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 12:20
Lajme
Kosovë
​Lajçak synon takim Kurti-Vuçiq para pushimeve të verës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 12:16
Sport
Botë
Ylli brazilian pritet të jetë transferimi i radhës për Conten te Tottenhami
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 12:15
Lajme
Kosovë
​177 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 12:08
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:58
Lajme
Kosovë
​Presidentja Osmani takoi Lajçakun: Dialogu të përqendrohet në njohje reciproke
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:57
Sport
Botë
Pas rikthimit te Interi, Lukaku thyen heshtjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:49
Lajme
Kosovë
​Krasniqi pas takimit me Kurtin: Procesi i vettingut zhvillohet nga Kuvendit e jo nga Qeveria
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:47
Lajme
Kosovë
​Lajçak mbërrin në veri, pritet nga Rakiq dhe kryetarët e komunave veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:41
Sport
Kosovë
Sigal Prishtina e Trepça afër pjesëmarrjes në garat e FIBA Europe Cup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:38
Lajme
Kosovë
​Kryeministri Kurti në takim me Memli Krasniqin, flet për hapat e mëtejmë për vetingun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:32
Sport
Botë
Milani vazhdon partneritetin me “Puma”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:21
Lajme
Kosovë
​Shoqëria Civile: Plagjiatura të lihet jashtë cilitdo institucion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 11:05
Lajme
Kosovë
​Konjufca takon autoritetet rajonale për mbrojtjen e të dhënave personale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:58
Lajme
Kosovë
​Byroja e Sigurimit me një njoftim me rendësi për bashkatdhetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:56
Lajme
Kosovë
​Kurti takon Krasniqin për vettingun, kreu i PDK: Shprehëm qëndrimet tona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:51
Lajme
Kosovë
​Bislimi: BE na injoroi, të përkushtohemi për lidhje më speciale me SHBA-të
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:26
Lajme
Kosovë
​Lajçak: Momentumi për takime të rregullta Kurti-Vuçiq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:14
Lajme
Kosovë
​KPK i kërkon Avokatit të Popullit referimin e Ligjit për KPK-në në Kushtetuese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:06
Sport
Kosovë
Drita zhvillon sot miqësoren e fundit kundër FC Strugës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 10:04
Lajme
Kosovë
​Femrat e rrezikshme në Prizren, pesë të arrestuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 9:57
Lajme
Kosovë
​Tentim vrasje në Pejë, arrestohet i dyshuari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 9:51
Sport
Botë
Barcelona rikthehet me ofertë të re për Lewandowskin, e informon edhe yllin polak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2022 - 9:48
Lajme
Kosovë
​Sulmohet seksualisht një vajzë në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022