Lajme - 0 rezultate
23-09-2021 - 7:05
Lajme
Kosovë
​Mbahet konferenca e tretë mbi ecurinë e çështjes në rastin e Pjetër Shalës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 6:54
Lajme
Kosovë
​Mblidhet Kryesia e Kuvendit, ky është rendi i ditës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-09-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 23 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:57
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një person i dyshuar për veprën penale “detyrim”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:53
Sport
Botë
Shkëlqejnë Benzema e Asensio, Reali mposht me rezultat të thellë Mallorcan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:38
Sport
Botë
​EFL Cup, konfirmohen çiftet për rrethin e katërt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:12
Sport
Kosovë
​Kupa e Botës 2023, përcaktohet orari i Kombëtares A në hendboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:06
Sport
Botë
Nuk është Messi por Hakimi merr barrën dhe ia siguron fitoren e shtatë radhazi PSG-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 23:04
Lajme
Kosovë
​Gërvalla takon homologun nga Singapori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 22:56
Sport
Botë
EFL Cup, Eliminohet United, Chelsea, Arsenali dhe Tottenhami vazhdojnë tutje,
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 22:51
Bota
Botë
Ulen tensionet Paris-Uashington, Franca rikthen ambasadorin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 22:40
Sport
Botë
​Milani merr tri pikë ndaj Venezias, barazohet me Interin në kreun e tabelës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 22:22
Lajme
Kosovë
​Osmani fton presidentin e Senegalit ta vizitojë Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 22:09
Sport
Botë
​Xherdan Shaqiri shënon golin e parë për Lyonin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:41
Bota
Botë
Biden: E nevojshme një mbrojtje më e fortë evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:38
Sport
Kosovë
​Llapi ankohet se trajneri i Kosovës U17 nuk po i fton lojtarët e këtij klubi në kombëtare.
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:27
Lajme
Shqipëri
Apeli la në fuqi vendimin për dy vite burg, policia shkon në banesë për të arrestuar Adriatik Llallën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:24
Sport
Botë
​Elseid Hysaj ka disa fjalë para derbit ndaj Romës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:22
Lajme
Kosovë
​Osmani kërkon mbështetjen e Guinea Bissau për njohje të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:14
Lajme
Kosovë
Qeveria mbush 6 muaj, Kurti: Do të punojmë për një shoqëri me mundësi të barabarta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:11
Lajme
Kosovë
Qeveria mbush 6 muaj, Kurti: Do të punojnë për një shoqëri me mundësi të barabarta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:01
Sport
Botë
Ndaj Mallorkas Reali kërkon të vazhdojë me ecurinë pozitive, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 21:00
Covid-19
Botë
Franca synon zgjerimin e përdorimit të detyrueshëm të pasaportës shëndetësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 20:57
Lajme
Shqipëri
Rama takon Erdoganin në Nju Jork
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 20:41
Covid-19
Botë
Gjashtë miliardë doza vaksinash të injektuara në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021