Lajme - 0 rezultate
06-05-2021 - 13:24
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:21
Lajme
Botë
​Biden rrëzon vendimin e Trump, mbështet pezullimin e patentës për vaksinat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:18
Lajme
Kosovë
​Kusari-Lila i quan kauzë të rreme deklaratat e PDK-së ndaj Gërvallës për UÇK-në dhe Specialen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:12
Lajme
Kosovë
​Kroacia mbështet dialogun dhe liberalizimin e vizave për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:05
Magazina
Botë
​Arsyet më të zakonshme pse gratë tradhtojnë burrat dhe partnerët e tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:02
Magazina
Kosovë
​Tri mënyra për t'u marrë me pozitivitetin toksik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 13:00
Shëndetësi
Botë
​6 arsye të papritura që nuk i dini po rrisin tensionin tuaj të gjakut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:59
Shëndetësi
Botë
​Një shkak i pazakontë i presionit të lartë të gjakut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:57
Lajme
Kosovë
Nagavci: Do të sigurohem maksimalisht për pavarësinë e AKA dhe KSHC
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:55
Shëndetësi
Botë
​Kur ngërçet në muskujt e duarve dhe këmbëve janë më të rrezikshme se COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:51
Lajme
Kosovë
​Osmani: Kosovës duhet t’i jepet liberalizimi i vizave menjëherë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:47
Lajme
Kosovë
PDK i kërkon Kurtit ta shkarkojë Gërvallën nga pozita e ministres së Punëve të Jashtme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:45
Lajme
Kosovë
​Pushimi i lehonisë dhe informaliteti përkeqësojnë situatën e grave në punë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Kuvendi pa deputetët e PDK-së e LDK-në shkon në pauzë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:39
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku përkujton heroin Fehmi Agani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:27
Lajme
Kosovë
​Përplasen Gërvalla e Tahiri, ministren e quan përfaqësuese të Serbisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:18
Lajme
Kosovë
Haxhiu: Donika Gërvalla duhet të shkarkohet, është turp ta përfaqëson Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:13
Covid-19
Kosovë
​SHSKUK : Ulet në 498 numri i pacientëve në trajtim nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 12:11
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:57
Lajme
Kosovë
​Gashit i ndërpritet fjala, LDK lëshoi sallën e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:49
Lajme
Kosovë
Tensione mes deputetëve të PDK-së dhe VV-së, ndërprehet seanca e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:47
Lajme
Kosovë
​Opozita akuzon qeverinë për mungesë të vaksinave anti-Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:35
Lajme
Kosovë
Haxhiu-Qeverisë: Nëse nuk jeni të zot të siguroni vaksinën hapni rrugë për të tjerët që mund ta bëjnë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:28
Lajme
Kosovë
Kryeministri Kurti takon ministrin e jashtëm të Kroacisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
06-05-2021 - 11:21
Lajme
Kosovë
​Tahiri e quan të dobët Qeverinë Kurti, thotë se për 45 ditë nuk sollën program
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021