Lajme - 0 rezultate
17-05-2022 - 16:27
Lajme
Kosovë
​Pozita kërkon hetim të gjerë për sektorin e energjisë, opozita druan në dështimin e punës së komisionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 16:17
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 16:15
Intervista
Kosovë
Azemi kritikon ekzekutivin për 100 eurot: Dyshoj për vendim mediatik dhe se është fryrë lista
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:51
Sport
Botë
​Juventus-Lazio, Leao ishte në tribuna, mediat italiane zbulojnë arsyen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:37
Sport
Kosovë
​Osmani: Sadiku po rikthen rezultatet e gjeneratës së artë të boksierëve nga Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:36
Lajme
Kosovë
​Festa e abetares mbledh në Pejë nxënësit nga të gjitha viset shqiptare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:32
Tema
Kosovë
Nesër shpallet aktgjykimi i parë në Speciale, Gucati e Haradinaj në pritje të vendimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:13
Sport
Kosovë
​Krasniqi pas suksesit të Donjeta Sadikut: Ndihem krenar me suksesin historik të boksit kosovar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:04
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 15:03
Covid-19
Kosovë
​Katër raste të reja me COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 14:53
Lajme
Kosovë
​Konstituohet komisioni hetimor i shumicës për energjinë për periudhën 2006-2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 14:38
Lajme
Kosovë
​Gjykata i cakton masën e sigurisë të pandehurit F. A., dyshohet për tentim vrasje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 13:59
Lajme
Botë
​Scholz thotë se nuk ka shenja të mbarimit të afërt të luftës në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 13:46
Lajme
Botë
​Borrell: Nuk do të njohim asnjë kilometër katror tokë ukrainase të marrë nga Rusia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 13:29
Lajme
Kosovë
Rasti “Abi Çarshia”, gjashtë vjet burgim për dy zyrtarët e Prizrenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 12:45
Sport
Botë
​Sipas “Goal”, marrëveshja ndërmjet Real Madridit dhe Mbappes është mbyllur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 12:42
Lajme
Kosovë
​Mbahet konferenca e parë mes Gjykatës Kushtetuese e Supreme të Kosovës dhe Shqipërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 12:17
Lajme
Kosovë
Komisioni për Legjislacion miraton raportin me amendamente për Projektligjin për KPK-në, kritikohet nga opozita
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 12:13
Sport
Kosovë
​Elshani për KosovaPress: Peja pritet që ta braktisë ndeshjen ndaj Trepçës të enjten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 11:43
Sport
Botë
​Shitje rekorde e biletave për ndeshjen Sassuolo-Milan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 11:18
Sport
Botë
E ardhmja e Ibrahimovic do të zbulohet pas ndeshjes me Sassuolon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 10:45
Lajme
Botë
Suedia nënshkruan aplikimin për anëtarësim në NATO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 10:26
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Shqipëria shumë shpejt me Memorandum të ri për sigurimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 10:01
Sport
Kosovë
​Donjeta Sadiku do të përballet me boksieren amerikane në gjysmëfinalen e botërorit të boksit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-05-2022 - 10:00
Siguri
Kosovë
​Sulm ndaj personit zyrtar brenda QKUK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022