Lajme - 0 rezultate
18-05-2024 - 22:09
Sport
Botë
​Ja kur pritet të fillojë meçi mes Furyt dhe Usyk
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 22:06
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 19 maj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 22:02
Lajme
Botë
Shiu shkakton përmbytje në Gjermaninë jugperëndimore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 21:54
Lajme
Botë
​Polonia shpenzon miliarda për të rritur sigurinë kufitare me Rusinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 21:42
Lajme
Botë
​Ka shkuar në 400 numri i viktimave nga përmbytjet në Afganistan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 21:13
Lajme
Kosovë
​Allen viziton trupat amerikane të KFOR-it në Nothing Hill
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:52
Sport
Kosovë
​Llapi nuk e fitoi titullin, Batatina: Vështirë të luftosh me mafinë e FFK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:46
Lajme
Kosovë
​Kosova e SHBA me marrëveshje kundër manipulimit të informacionit nga shtetet e huaja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:24
Kulturë
Kosovë
​Zyrtarja e lartë e DASH-it viziton lokacionin arkeologjik të Dresnikut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:22
Sport
Botë
​Atalanta dhe Berat Gjimshiti sigurojnë kualifikimin në Ligën e Kampionëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:10
Sport
Botë
Xhaka dhe Bayer Leverkuseni shkruajnë historinë, mbyllin sezonin të pamposhtur në Bundesliga
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 20:09
Lajme
Kosovë
​Haxhiu fajëson gjyqësorin për ikjen e Sekiraqës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 19:25
Lajme
Kosovë
​Osmani takon Radev, diskutojnë thellimin e raporteve Kosovë-Bullgari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 19:24
Sport
Kosovë
​Dy xhudistë përfaqësojnë Kosovën në Kampionatin Botëror të Xhudos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 19:09
Siguri
Kosovë
​Arratiset Enver Sekiraqa, policia në aksion për kapjen e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:58
Sport
Kosovë
​Nasufi mposht boksierin shqiptar, kompletohet faza finale e turneut "Lah Nimani"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:57
Sport
Kosovë
​Edhe një shqiptar nga Maqedonia e Veriut në finale të turneut "Lah Nimanit"
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:36
Biznes
Kosovë
​Ekspozita e legjendarit të futbollit italian vjen në Prishtina Mall
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:13
Sport
Kosovë
​Turneu “Lah Nimani”, Hani mposht Figurën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:09
Rajoni
Botë
​Milloshev: Bullgaria është gati për verë të qetë dhe të sigurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 18:01
Sport
Kosovë
​Hasanaj mposht Gurrën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 17:55
Sport
Kosovë
​Turneu "Lah Nimani", boksieri bullgar eliminon polakun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 17:49
Lajme
Kosovë
​Kurti takon koalicionin VLEN
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 17:40
Sport
Kosovë
​Amar Koçi në finale të "Lah Nimanit", mposht boksierin nga Ukraina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-05-2024 - 17:30
Sport
Kosovë
​Turneu "Lah Nimani", boksieri polak siguron finalen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024