Lajme - 0 rezultate
27-11-2021 - 1:55
Lajme
Kosovë
​Tragjedia në Gllogjan, ministri Sveçla dhe Mehaj vizitojnë Policinë në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 1:40
Lajme
Kosovë
​Jahjaga: Krimineli që pati zemër të gjuaj në drejtim të nxënësve të kapet dhe të merr dënimin e merituar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 1:27
Lajme
Kosovë
​Drejtori i Policisë: Aktualisht i kemi dy apo tri pista që jemi duke punuar për vrasjen në Gllogjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 1:01
Lajme
Kosovë
​Gjyshi i të plagosurit në Gllogjan: Nuk dyshojmë në askënd pasi me armë u gjuajtën nxënësit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 0:51
Lajme
Kosovë
​Nxënësit të plagosur i hiqet plumbi nga trupi, Nagavci: Rasti kriminal në Gllogjan na ka tronditur të gjithëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 0:05
Lajme
Kosovë
​Tre të vrarë, nuk dihen motivet e sulmit makabër në Gllogjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-11-2021 - 0:02
Lajme
Kosovë
​Kurti për KosovaPress: Dorasi i tragjedisë në Gllogjan sa më shpejt të sjellët para drejtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:50
Lajme
Kosovë
​Nxënësi i plagosur i nënshtrohet operacionit për heqjen e gëzhojës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:39
Lajme
Kosovë
​Java e kuzhinës italiane në botë, nismë për të promovuar më të mirën e zinxhirit agroushqimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:35
Lajme
Kosovë
​Isufaj: Jemi duke punuar në drejtim të identifikimit të autorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:34
Lajme
Kosovë
​Reagojnë nga shkolla: Lajm i trishtë humbja e nxënësit shembullor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:13
Lajme
Kosovë
Ministrja Nagavci dhe zëvendësministrja Gexha nisen për ta vizituar të plagosurin në Spitalin e Pejës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:06
Lajme
Kosovë
​E afërmja e 17-vjeçares së vrarë në Gllogjan: Ëndrra e saj ishte të bëhej doktoreshë, familjarët janë të shokuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 23:01
Lajme
Kosovë
​Rama: Jetët e marra në Kosovë nga plumbat e një egërsie meritojnë ndëshkimin ekstrem të drejtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:57
Lajme
Kosovë
​Isfuaj për vrasjen në Gllogjan: Nuk mund të konfirmoj të paktën për ndonjë sulm terrorist
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:48
Lajme
Kosovë
Sali Berisha i shpëton një aksidenti, dy shtetas të Kosovës të plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:46
Lajme
Kosovë
Sveçla : Kam kërkuar nga Policia që autori i aktit makabër në Gllogjan të arrestohet sa më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:42
Lajme
Kosovë
​Dy nxënësit e vrarë ishin nga Gllogjani, shoferi nga një fshat i Gjakovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:41
Lajme
Kosovë
​Policia: Nuk dyshohet për sulm terroristë, një person i vetëm gjuajti me armë drejt autobusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:37
Lajme
Kosovë
​Prokuroria: Jemi duke i ndërmarr të gjitha veprimet e nevojshme për zbardhjen e autorit të krimit në Gllogjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:27
Lajme
Kosovë
​Basha: Dhimbje dhe trishtim për ngjarjen e sotme në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 22:10
Lajme
Kosovë
​Ministrja Haxhiu: Krim i rëndë në Gllogjan, rasti duhet të zbardhen sa më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:57
Lajme
Kosovë
Ramosaj: I tronditur dhe i trishtuar për sulmin në Gllogjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:54
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: I tronditur thellë me sulmin makabër në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:50
Lajme
Kosovë
​Konjufca: I nxis organet e rendit që sa më parë të zbulojnë autorët e këtij krimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021