Lajme - 0 rezultate
25-07-2021 - 13:11
Intervista
Kosovë
​Deputetja shqiptare në Kroaci flet për KosovaPress: Dyshohet se shoferi i autobusit ishte në gjumë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 13:06
Sport
Kosovë
​“Tokio 2020”; Noti me Eda Zeqirin në 400 metra stil i lirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 12:53
Lajme
Kosovë
​MPJD konfirmon: 10 të vdekur nga aksidenti në Kroaci, 15 me lëndime më të rënda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 12:04
Lajme
Kosovë
​Drejtori i Mbrojtjes Civile të Kroacisë: 9 udhëtarë dhe shoferi vdiq, në autobus kishte edhe fëmijë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:33
Lajme
Kosovë
​Limaj u shpreh ngushëllime familjarëve të viktimave të aksidentit në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:29
Lajme
Kosovë
​Drejtori i spitalit në Kroaci: 45 persona kërkuan ndihmë mjekësore, tetë në gjendje të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:16
Lajme
Kosovë
​Osmani për aksidentin në Kroaci: Dhimbja është e papërshkrueshme e humbja shumë e madh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:08
Intervista
Kosovë
​Shqipëria synon rritje ekonomike prej 5.5%, Denaj: Biznesi i vogël më i godituri në pandemi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:03
Lajme
Kosovë
​Kurti: Me pikëllim të thellë e morëm lajmin për aksidentin tragjik në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 11:01
Lajme
Kosovë
​Kryeministri i Kroacisë: Jemi me familjet e viktimave dhe autoritetet e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 10:56
Lajme
Kosovë
Pas aksidentit tragjik, ministri i jashtëm kroat telefonon Donika Gërvallën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 10:44
Lajme
Kosovë
Konjufca për aksidentin tragjik në Kroaci: Bashkëndjejmë të pikëlluar me familjarët e bashkatdhetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Aksidenti më të vdekur në Kroaci, flasin nga kompania “Deva Tours”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 10:00
Lajme
Kosovë
​Aksidentohet autobusi nga Kosova në Kroaci, dyshohet për 10 të vdekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 9:54
Lajme
Kosovë
​Osmani takohet me kryeministrin japonez: Nder i veçantë të kemi aleat një shtet të suksesshëm siç është Japonia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 9:38
Sport
Kosovë
​MKRS për Majlinda Kelmendin: Në fitore e humbje, ajo mbetet krenaria e shtetit tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 9:33
Tema
Kosovë
Serbia të mbahet përgjegjëse për krimet e kryera në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 9:08
Lajme
Kosovë
​Zhduket një vajzë në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 8:37
Sport
Kosovë
​Drilon Ibrahimi përfundon garën në vendin e 46-të
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 8:34
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 25 korrik (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 8:30
Sport
Shqipëri
Qitësja Manuela Delilaj renditet e 37-ta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 8:24
Sport
Shqipëri
Përfundoi me dëmtim përfaqësimi i Indrit Çullhajt në Tokio
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 8:17
Sport
Kosovë
​Driton Kuka për Majlindën: Mos u hidhëro sot të lutem, do të jesh gjithmonë kampione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 7:57
Sport
Kosovë
​Osmani: Majlinda mbetet kampione olimpike e përhershme, është ajo që i dha Kosovës shkëlqimin e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-07-2021 - 7:29
Covid-19
Kosovë
​Mbi 107 mijë qytetarë morën dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021