Lajme - 0 rezultate
24-09-2022 - 19:21
Sport
Botë
Muriqi bombardon Irlandën e Veriut, Kosova në epërsi – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 19:08
Bota
Botë
​Shkarkohet zëvendësministri rus i Mbrojtjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:52
Lajme
Kosovë
​Rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte shpallen më 26 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:50
Sport
Kosovë
Pjesa e parë: Pavarësisht dominimit, Kosova dështon ta gjejë golin kundër Irlandës së Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:43
Sport
Botë
Legjendat e Liverpoolit mposhtin ata të United, shkëlqejnë Alonso e Berbatov
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:36
Lajme
Kosovë
​Rama nga OKB-ja: Serbia ta njohë Kosovën shtet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:20
Rajoni
Shqipëri
​Rama në Nju Jork: Shqipëria ishte pjesë e një sulmi të orkestruar kibernetik nga Irani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:04
Rajoni
Shqipëri
​Rama në OKB: Dënojmë agresionin mizor në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 18:00
Sport
Kosovë
Irlanda e Veriut-Kosova/Fillon ndeshja, këtu mund ta ndiqni LIVE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:47
Sport
Kosovë
Rashkaj me mesazh të fortë për futbollistët e Kosovës: Luftoni me zemër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:34
Bota
Botë
​Mobilizimi i madh për luftë në Ukrainë, regjimi i Putinit arreston 100 protestues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:26
Sport
Botë
Richarlison zbulon pse zgjodhi Tottenhamin para Chelseat e Arsenalit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:18
Bota
Botë
​Bullgari: Mbahet Festivali i Fertilitetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:09
Bota
Botë
​Ushtarët e dezertuar rusë përballen me 10 vjet burg
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 17:02
Lajme
Kosovë
​Rama i kundërpërgjigjet Vuçiqit: Kosova në OKB
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:52
Lajme
Kosovë
​Stërvitja garuese e ushtrisë së Kosovës dhe Shqipërisë, Rama: Ne jemi NATO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:46
Sport
Kosovë
Giresse me ndryshime të shumta kundër Irlandës së Veriut, ja formacionet zyrtare – foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:38
Sport
Botë
Barcelona konfirmon shkallën e lëndimit të Koundes dhe Araujos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:35
Bota
Botë
​Hulumtimi: 95 për qind e finlandezëve lexojnë gazeta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:35
Lajme
Kosovë
​Kurti i kënaqur me takimin por jo edhe kryetarët e komunave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:31
Bota
Botë
​Papa bën thirrje për refuzimin e lëndëve djegëse fosile
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:23
Bota
Botë
​Stuhia Noru pritet të godasë pjesën veriore të Filipineve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:19
Bota
Botë
​Shenja e Hollywoodit në kodrën mbi Los Anxhelos do të rinovohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 16:11
Biznes
Botë
​Zvicra nesër mban referendumin për reformën e pensioneve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-09-2022 - 15:58
Shëndetësi
Kosovë
​Rrustem Mustafa: Ministri Latifi po e shuan besimin e qytetarëve për jetë normale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022