Lajme - 0 rezultate
22-09-2021 - 0:02
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-09-2021 - 0:00
Bota
Botë
​Talebanët po kërkojnë t'i drejtohen Asamblesë së Përgjithshme të OKB -së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:54
Bota
Botë
​Stoltenberg kërkon unitet nga vendet e NATO-s pavarësisht mosmarrëveshjeve për nëndetëset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:48
Bota
Botë
​Biden: Shtetet e Bashkuara nuk kanë partner më të ngushtë se Australia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:33
Magazina
Botë
​Ben Affleck: E admiroj Jennifer Lopez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:24
Sport
Botë
Klopp i jep mundësinë talentit 16 vjeçar për të debutuar ndaj Norwich Cityt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:19
Bota
Botë
​Në Laos gjenden lakuriqët që bartin mutacione të koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 23:03
Lajme
Kosovë
​Ministri Sveçla: Vendimi për targat nuk është provokim ndaj serbëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:41
Sport
Botë
Interi fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës, rikthen kreun e tabelës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:37
Bota
Botë
​Shkencëtarët në frikë: A po vjen një ndryshim i madh që nuk ishte për 780.000 vjet?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:33
Magazina
Kosovë
​Foshnjat e lindura në këto data kanë shansin më të mirë për sukses në jetë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:31
Siguri
Kosovë
​Policia e Kosovës demanton mediat serbe për përfshirje të agjensioneve të sigurisë brenda policisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:22
Shëndetësi
Kosovë
7 karakteristika të njerëzve të pjekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:18
Magazina
Kosovë
​Feng Shui zbulon: Nëse vishni rroba të zeza, ju tërhiqni jetën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 22:06
Lajme
Kosovë
​Basha: Kosova ka të drejtën për reciprocitet si shtet, Serbia duhet ta kuptojë këtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 21:35
Lajme
Kosovë
​Samiti BE-Ballkani Perëndimor më 6 tetor në Brdo pranë Kranj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 21:34
Sport
Botë
​Suarez ia siguron fitoren Atleticos në sekondat e fundit të ndeshjes-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 21:31
Lajme
Kosovë
​Kurti: Reciprociteti ndaj targave të Serbisë nuk është provokues dhe as diskriminues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 21:18
Lajme
Kosovë
​Ibishi: Vuçiq e di se ku është kufiri me Kosovën dhe e di se deri ku mund të shkojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 21:01
Bota
Botë
​Google do të blejë një terminal në Nju Jork për 2.1 miliardë dollarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:54
Lajme
Kosovë
​Osmani: Dialogu ka kuptim kur në fund të tij do të pasojë njohja reciproke
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:39
Magazina
Kosovë
​Hiqeni qafe tani: Shumë gra mbajnë një gjë në çantën e tyre, dhe kjo tërheq varfërinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:37
Shëndetësi
Botë
​Cilat janë simptomat e personave të infektuar që janë vaksinuar dhe atyre të pa vaksinuar?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:32
Magazina
Botë
​Qyteti ku jetojnë vetëm gratë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 20:28
Shëndetësi
Kosovë
​Ju do të rigjeneroni flokët nga rrënja në majë: Shtoni vetëm një përbërës në shampon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021