Lajme - 0 rezultate
25-11-2021 - 19:26
Lajme
Kosovë
​Lansohet fushatën e përbashkët kundër dhunës në familje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 19:05
Shëndetësi
Kosovë
​Kjo vitaminë ju ndihmon për një stomak të sheshtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:57
Shëndetësi
Botë
​Çekia shpall gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:57
Lajme
Kosovë
​Ndërpritet seanca, vazhdon nesër në orën 10:00
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:57
Sport
Kosovë
Fillon përballja mes Norvegjisë dhe Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:48
Shëndetësi
Kosovë
​Një lloj i ri qelize i zbuluar në zemër, mund të ndikojë në punën e këtij organi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:38
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Gruas, Presidenca e Kuvendi ndriçohen në portokalli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:33
Biznes
Kosovë
​Turizmi dhe kultura e Kosovës prezantohet në “Expo 2020 Dubai”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:28
Lajme
Kosovë
​Votimi përmes postës për Dragashin nis më 29 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:24
Lajme
Kosovë
​Miratohet në parim Projektbuxheti 2.7 miliardë euro për vitin 2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:22
Sport
Botë
Zhegrova shënon super gol për Baselin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:14
Lajme
Kosovë
​Lajçak arrin në objektin e Qeverisë, takohet me kryeministrin Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:12
Shëndetësi
Kosovë
​Pesë ushqime që bëjnë mrekulli për tretjen në stomak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:11
Lajme
Kosovë
​Musliu ironizon me VV: Qysh po shihet, s’do të mund ta mbani pushtetin as 12 muaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:06
Sport
Kosovë
Përfundon ndeshja në “Fadil Vokrri”, ja rezultati mes Kosovës dhe Polonisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:05
Lajme
Kosovë
Ironizon Selmanaj: Më la përshtypje ndarja e parave për kthim të Çakorrit dhe Zhlebit dhe bashkimin kombëtar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 18:00
Rajoni
Shqipëri
​5 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:56
Rajoni
Maqedoni
​14 të vdekur nga COVID-19 sot në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:42
Lajme
Kosovë
​Kurti: Shqipëria ta mbrojë Kosovën nga sulmet e Serbisë në organizatat e institucionet ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:41
Sport
Botë
Derbi mes Galatasaray dhe Marseille, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:35
Lajme
Kosovë
Ramosaj takohet me Szunyog: Nuk do të ndalemi deri në realizimin e synimeve për zhvillimin e Deçanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:32
Lajme
Kosovë
​Kastrati ia kujton Kurtit fushatën me xhip duke i dhuruar një veturë-lodër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:25
Lajme
Kosovë
Osmani për “Ballkanin e Hapur”: Nuk mund të mbështetet symbyllur një iniciativë ku Serbia synon të ketë rolin kryesor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:18
Lajme
Kosovë
​Osmani takon Lajçak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2021 - 17:13
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një person i kërkuar në Shtime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021