Lajme - 0 rezultate
21-09-2021 - 19:31
Bota
Botë
​Një punëtor në një pikë karburanti në Gjermani u vra sepse i kërkoi klientit të vinte maskën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:27
Covid-19
Botë
Finlanda miraton pasaportën e vaksinimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:13
Rajoni
Shqipëri
​Berisha: Mini-Shengeni, rivendosje e hegjemonisë serbe në rajon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 19:05
Rajoni
Maqedoni
​Një qytetar i Maqedonisë Veriore u infektua me koronavirus tri herë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:43
Sport
Botë
​Suarez dhe Griezmann në sulm ndaj Getafes, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:42
Shëndetësi
Kosovë
​Shkaqet kryesore të helmimit nga ushqimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:36
Magazina
Botë
​Qeni femër Lou hyn në Guinness për shkak të veshëve të gjatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:34
Lajme
Kosovë
​Sallahu takon Trendafilovën, interesohet për kushtet e paraburgimit në Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:26
Sport
Shqipëri
FIFA dënon Hungarinë për racizëm, ndaj Shqipërisë luhet pa tifozë në Budapest
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:23
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:20
Sport
Botë
​Rashica pritet të luajë nga minuta e parë ndaj Liverpoolit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:20
Covid-19
Botë
SHBA lehtëson kufizimet e udhëtimit për të huajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 18:02
Lajme
Kosovë
​“Help Kosovo” dhe Komuna e Kamenicës mbajnë takim informues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:58
Lajme
Kosovë
​Berisha: Heshtja e Qeverisë karshi kërkesës së Lajçak përbën tradhti ndaj shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:52
Sport
Botë
​Ky është lojtari për të cilin Chelsea ofroi 100 milionë euro në afatin kalimtar veror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:31
Rajoni
Shqipëri
​Shqipëri: 7 humbje jete nga koronavirusi, rritet numri i rasteve të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:24
Sport
Botë
​Ljinders: Liverpooli duhet të tregojë durim me Konaten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:20
Lajme
Kosovë
Përfundon seanca në Hagë, gjykimi i Mustafës vazhdon nesër me pyetjet e avokatit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:16
Sport
Botë
​Zbulohen edhe dy emra të rinj që mund ta pasojnë Koemanin në stolin e Barcelonës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:10
Lajme
Kosovë
​Ky është programi i Xhavit Drenorit për një Drenas të pastër e të zhvilluar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 17:00
Sport
Botë
Guardiolas i imponohen lojtarët e akademisë për ndeshjen ndaj Wycombe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 16:55
Lajme
Kosovë
​Situatë e qetë në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 16:52
Lajme
Kosovë
​Reciprociteti për targat e Serbisë, Rama: Kosova e ngre problemin me plot të drejtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 16:50
Sport
Botë
​Lewandowski fitues i Këpucës së Artë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-09-2021 - 16:45
Lajme
Kosovë
​Sveçla priti në takim ministren Elisa Spiropali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021