Lajme - 0 rezultate
22-03-2023 - 19:22
Lajme
Kosovë
​Krasniqi ironizon në dy vjetorin e qeverisjes së Kurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 18:51
Lajme
Kosovë
​Szunyog i kërkon Abdixhikut përkrahje për Marrëveshjen e Ohrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 18:36
Lajme
Botë
​Prokurori që urdhëroi arrestimin e Putinit, përmend kriminelët Millosheviq, Karaxhiq e Mlladiq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 18:27
Lajme
Kosovë
​Vendimi i Gjykatës Kushtetuese: Shteti dështoi ta mbrojë jetën e Sebahate Morinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 18:22
Sport
Kosovë
Hodaj: I pa arsyeshëm shqetësimi i lojtarëve nga hetuesia, kjo sfidë do na bëjë edhe më të fortë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 18:14
Lajme
Kosovë
​Osmani: Objektiv i Kosovës mbetet anëtarësimi në NATO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 17:12
Lajme
Botë
​BEI: 83% e të rinjve bullgarë e shohin të rëndësishëm neutralitetin klimatik kur kërkojnë punë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 17:04
Biznes
Kosovë
ZRrE-ja nesër pritet të merr vendim për shtrenjtimin e rrymës rreth 15 për qind
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 17:03
Lajme
Kosovë
​Sefer Isufi emërohet këshilltar ushtarak i presidentes Osmani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:54
Sport
Kosovë
Hodaj: Arrestimi i Ademit në këtë moment, goditje e rëndë për futbollin kosovar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:46
Biznes
Kosovë
​Haxhiu: Diskriminimi ekonomik mes burrave dhe grave është evident
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:38
Lajme
Kosovë
​Përfundon afati, Lista Serbe nuk aplikon për pjesëmarrje në zgjedhjet në komunat veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:29
Sport
Shqipëri
Mehmetit i plotësohet ëndrra të luaj për Shqipërinë: Shkojmë për fitore në Poloni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:11
Sport
Shqipëri
Uzuni para ndeshjes me Poloninë: Dua të shënoj gol në Varshavë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 16:02
Tema
Kosovë
​Ngrihen pikëpyetje nëse marrëveshja pa nënshkrim me Serbinë duhet të dërgohet në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 15:46
Lajme
Kosovë
Përfundon seanca e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 15:29
Lajme
Kosovë
Kalon raporti vjetori i ZRrE-së për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 15:19
Sport
Botë
KB Bashkimi përjashtohet nga Liga Ballkanike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 15:10
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 15:10
Lajme
Kosovë
​Haxhiu: Gratë i vuajnë më shumë fenomenet negative në vend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 14:59
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 14:58
Sport
Botë
Caktohet gjyqtari i ndeshjes mes Izraelit dhe Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 14:54
Lajme
Kosovë
Miratohet në parim Projektligji për parandalimin dhe kontrollin e sëmundjeve ngjitëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 14:41
Lajme
Kosovë
​Qeveria ndan 6 milionë euro për subvencionimin e energjisë elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-03-2023 - 14:29
Lajme
Kosovë
​Kuvendi voton raportin e Komisionit Hetimor për energji për periudhën 2006-2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023