Lajme - 0 rezultate
21-02-2024 - 18:42
Lajme
Kosovë
​Rregullorja e BQK-së, Bislimi: Qeveria do të dalë me një listë masash
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 17:50
Lajme
Kosovë
​AKI ndihmoi në zbulimin e vendndodhjes së kosovarit të kërkuar për vrasjen në Norvegji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 17:19
Lajme
Kosovë
​Bislimi sqaron “kërcënimin” për eskalim: Ishte lutje për heqjen e masave nga BE-ja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 17:13
Lajme
Kosovë
​Tahiri: AAK po punon që javën tjetër të ketë seancë të jashtëzakonshme për sigurimet shëndetësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 17:11
Siguri
Kosovë
​Maqedonci pritet në takim nga ministri finlandez i Mbrojtjes, Antti Hakkanen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 16:53
Lajme
Kosovë
Serbi punësohet te shqiptari në Prizren: Më shohin si të jem i tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 16:36
Sport
Shqipëri
​Kupa e Shqipërisë/Erzeni befason Vllazninë, Egnatia mposht Laçin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 16:36
Lajme
Kosovë
Bislimi: Kam pranuar ftesë nga Brukseli për dinarin, por nuk marr pjesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 16:11
Shëndetësi
Kosovë
Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, Vitia kërkon hetim të detajuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 15:48
Lajme
Kosovë
​Pagat e ulëta: Futen në grevë rreth 260 punëtorë teknik dhe të sigurimit fizik të UP-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 15:43
Lajme
Kosovë
Osmani me ambasadorët e QUINT-it flasin për dinarin dhe për zgjedhjet në katër komunat në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 15:40
Sport
Kosovë
Vajzat U17/ Kosova pëson humbje nga Finlanda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 15:07
Bota
Kosovë
​Marrëdhënie të veçanta: Putin i dhuron makinë luksoze Kim-it të Koresë së Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 15:02
Biznes
Kosovë
​Guvernatori Ismaili takon ambasadorin austriak, flasin për rregulloren e re të BQK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:58
Sport
Kosovë
​Drita e mposht Ballkanin dhe e hap luftën për titull, Malisheva “mace e zezë” për Prishtinën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:50
Lajme
Kosovë
Opozita vazhdon kritikat ndaj qeverisë për rrezikim të aleancës me ShBA-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:40
Sport
Botë
​Mbappe gjendet në Barcelonë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:32
Lajme
Kosovë
​Gazi lotsjellës në Kuvend: Pal Lekajt nuk i kujtohet, Konjufca mbrohet në heshtje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:30
Lajme
Kosovë
​Mbi gjysma e kryetarëve të komunave në vend refuzojnë Kurtin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:10
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:06
Lajme
Kosovë
Lladrovci i vetmi nga PDK-ja që merr pjesë në takimin me Kurtin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 14:01
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Raportet Kosovë-ShBA s’janë për panik, kritikat e tyre janë me vend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 13:59
Sport
Botë
​Ibrahimovic voton për Conten por Milani e preferon Thiago Mottan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 13:51
Sport
Kosovë
​Pjesa e parë: Pa gola mes Dritës e Ballkanit, Prishtina në disavantazh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-02-2024 - 13:42
Sport
Botë
​Porto-Arsenal, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024