Lajme - 0 rezultate
16-05-2022 - 15:29
Lajme
Kosovë
​QKUK, për 3 muaj realizohen 5 mijë e 664 analiza mikrobiologjike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 15:08
Lajme
Botë
NATO nis manovrat ushtarake në Baltik me Finlandën dhe Suedinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 15:01
Sport
Botë
​E ardhmja e Mbappes mund të jetë befasi e madhe për të gjithë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 15:00
Lajme
Kosovë
​Shtatë raste të reja me COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 14:55
Lajme
Kosovë
​Promovohet romani i Bardhyl Mahmutit mbi të vërtetën e gjenocidit serb në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 14:46
Lajme
Kosovë
​Ministrja Gërvalla merr pjesë sot në takimin e ministrave të Jashtëm të Ballkanit Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 14:32
Lajme
Kosovë
​Djali i Ukshin Hotit: Kidnapuesit e babit jo vetëm që janë të lirë por kanë edhe poste publike në Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 14:02
Sport
Botë
​Publikohet video e “përplasjes” mes Allegrit dhe zyrtarit të Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:51
Sport
Botë
​Serie-A ndryshon planin, ja kur i zhvillojnë ndeshje Interi dhe Milani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:44
Lajme
Kosovë
​PDK dhe AAK këmbëngulin për Trustin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:23
Lajme
Kosovë
Nuk ka durim në BE: Serbia duhet t’ia vendosë sanksionet Rusisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:13
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Izraeli marrëveshje në fushën e arkivave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:05
Sport
Botë
​Ten Hag flet për të ardhmen e Cristiano Ronaldos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 13:02
Lajme
Kosovë
​Kosova shton sanksionet kundër Rusisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:58
Lajme
Kosovë
​Ministrat e BE-së diskutojnë për Ballkanin Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:48
Sport
Botë
​Interi nis kontaktet me Luis Suarezin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:45
Intervista
Kosovë
​Haradinaj: Kurti shkurtpamës në ekonomi, s’po shihen të arriturat e vizitës së tij në Amerikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:36
Sport
Kosovë
​FFK zbulon datën e fillimit të edicionit të ri të Superligës dhe Ligës së Parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:28
Sport
Kosovë
​Donjeta Sadiku mëson orën dhe rivalen e çerekfinales në Kampionatin Botëror të Boksit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:25
Lajme
Kosovë
​Të enjten debati parlamentar për siguri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:21
Lajme
Kosovë
​Konstituohet Komisioni Hetimor Parlamentar për energjinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 12:16
Sport
Kosovë
​Ministri Çeku tregon se çfarë po ndodhë me punimet në stadiumin “Adem Jashari” dhe atë të Gjilanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 11:58
Lajme
Kosovë
​Bislimi: Aplikimi në Këshillin e Evropës, i koordinuar me miqtë e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 11:24
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Askush nuk u dënua për zhdukjen e Ukshin Hiotit, Serbia nuk po ndryshon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-05-2022 - 11:24
Lajme
Kosovë
​Qeveria e Kosovës i vendos sanksione të reja Rusisë dhe Bjellorusisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022