Lajme - 0 rezultate
26-11-2021 - 21:47
Lajme
Kosovë
​Presidentja Osmani: Tronditës lajmi për aktin kriminal në Gllogjan, sa më parë të zbulohem autorët e krimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:42
Lajme
Kosovë
​Policia në Pejë: Tre persona janë të vdekur dhe një i plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:28
Lajme
Kosovë
​Drejtori i Spitalit të Pejës: Dy nxënës erdhën pa shenja jete, i treti është i plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 21:09
Lajme
Kosovë
Haradinaj reagon për vrasjen në Gllogjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 20:46
Lajme
Kosovë
​Gjuajtje me armë drejt një autobusi në Gllogjan, vdesin shoferi dhe dy nxënës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 19:59
Lajme
Kosovë
​Osmani: SHBA mund të llogarisë në mbështetjen tonë në të ardhmen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 19:33
Biznes
Kosovë
​Krasniqi: Mbledhjet Kosovë-Shqipëri të kota nëse nuk shihen efektet e marrëveshjeve brenda 6 muajve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 18:52
Lajme
Kosovë
Aksidenti me autobus në Bullgari, dy nga të mbijetuarit nesër arrijnë në Maqedoni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 18:30
Lajme
Kosovë
​Jashari: 85 % e territorit të Skenderajt me ujësjellës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 18:02
Sport
Kosovë
​Aliu: Ferizaj synon ta fuqizojë sportin e xhudos nisur me ndërtimin e Pallatit të Sporteve Luftarake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 17:54
Shëndetësi
Shqipëri
Nëntë persona humbin jetën nga COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 17:28
Siguri
Kosovë
​Paraburgim për personin që keqpërdori kartelat bankare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 17:21
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 17:18
Lajme
Maqedoni
​Javën e ardhshme trupat e viktimave të aksidentin tragjik në Bullgari transferohen në Shkup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 16:59
Lajme
Botë
8 njerëz që dëshmuan se riciklimi i veshjeve të vjetra është e ardhmja e modës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 16:28
Lajme
Kosovë
​Apeli i jep të drejtë vendimit të BQK-së për KS “Kosova e Re”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 16:14
Sport
Shqipëri
Dita e Flamurit sjell miqësoren mes veteranëve të Shqipërisë dhe atyre të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 16:09
Lajme
Kosovë
VIRUSSIA: Kryeqëzata ruse në Ballkan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 16:06
Lajme
Kosovë
​Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” me orë letrare shënojnë Ditën e Flamurit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 15:51
Lajme
Kosovë
​Rama dhe Kurti zotohen për lehtësim të shkëmbimeve tregtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 15:39
Sport
Botë
Ja golat më të bukur të xhiros së kaluar në Premier Ligën angleze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 15:33
Intervista
Kosovë
​Sveçla: Marrëveshjet me Shqipërinë lehtësojnë jetën e qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 15:24
Lajme
Kosovë
Paraburgim për personin që tentoi të përdhunojë të miturën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 15:04
Lajme
Kosovë
​17 qytetarë infektohen me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2021 - 14:56
Lajme
Kosovë
​Kontrolle në 19 lokacione, policia konfiskon armë e fishekë në rajonin e Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021