Lajme - 0 rezultate
30-11-2022 - 8:10
Lajme
Kosovë
​Sot pritet të votohet propozimi për liberalizimin e vizave për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-11-2022 - 7:27
Lajme
Kosovë
​Kryeministri Kurti sot në interpelancë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-11-2022 - 7:16
Lajme
Kosovë
Moti sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-11-2022 - 7:08
Lajme
Kosovë
​17 vjet më parë Fatmir Limaj u shpall i pafajshëm nga Haga
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-11-2022 - 7:03
Lajme
Kosovë
​Dita ndërkombëtare e viktimave të luftës së armëve kimike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:54
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 30 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:44
Magazina
Kosovë
​Mbroni flokët duke përdorur maskën e bananes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:27
Shëndetësi
Kosovë
​Si të bësh gjumë të qetë në netët e ftohta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:20
Sport
Botë
Rashford ylli i ndeshjes mes Anglisë e Uellsit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:11
Lajme
Kosovë
​Kurti i del në krah Gërvallës pas reagimit të saj në Londër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 23:02
Lajme
Shqipëri
​Reagon ambasadorja amerikane: Xhubleta një nga veshjet më të bukura në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 22:58
Sport
Kosovë
Trepça gjobitet me 2,100 euro dhe tre ndeshje pa tifozë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 22:56
Kulturë
Kosovë
​Gjuhët që janë lënë në harresë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 22:47
Shëndetësi
Kosovë
​Si të kuroni gripin në kushte shtëpie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 22:18
Sport
Botë
Këto janë ndeshjet e para të eliminimit direkt në Botërorin “Katar 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 22:03
Sport
Botë
Grupi B: Amerika eliminon Iranin, Anglia në 1/8-ën e finales
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:50
Sport
Botë
Trajneri i Senegalit ia dedikon Manes fitoren e sotme kundër Ekuadorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:42
Lajme
Kosovë
​Një gruaje në Ferizaj i konfiskohet arma me tetë fishekë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:38
Sport
Botë
Historia do të shkruhet në ndeshjen mes Kosta Rikës e Gjermanisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:32
Sport
Botë
Rashford nuk ndalet, shënon përsëri kundër Uellsit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:29
Lajme
Kosovë
​Qeveria ndan 7 milionë euro për sektorin publik dhe studentët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:16
Sport
Botë
Anglia shënon dy gola të shpejtë kundër Uellsit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 21:15
Lajme
Kosovë
​Dugolli: Jo veç për Kosovën, ShBA ka informacion për çdo vend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 20:54
Sport
Botë
Pjesa e parë: Amerika në epërsi kundër Iranit, pa gola mes Uellsit e Anglisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2022 - 20:44
Lajme
Kosovë
​Kurti: Lufta kundër dhunës gjinore, prioritet i qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023