Lajme - 0 rezultate
28-09-2023 - 14:37
Lajme
Kosovë
Tri vjet burgim ndaj personit për rrezikim të trafikut me fatalitet në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 14:20
Lajme
Kosovë
​Miratohet rezoluta, Kuvendi dënon sulmin terrorist në Banjskë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 13:56
Sport
Kosovë
​Vdes ish-futbollisti dhe trajneri nga Gjakova, Iliaz Sina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 13:28
Lajme
Kosovë
​Kurti: Nëse nuk ndëshkohet, Serbia do të përsërisë krimin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 13:22
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Zhvillimet në dialog kanë shkuar në drejtim të gabuar për fajin e Kurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:52
Sport
Kosovë
​Superkupa e Femrave në basketboll zhvillohet në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: Koha të fitojmë betejën diplomatike ndaj Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:29
Lajme
Kosovë
​Krasniqi: Kosova të kërkojë ekstradimin e terroristëve që organizuan sulmin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:08
Lajme
Kosovë
​Kuvendi do të miratojë rezolutë për dënimin e sulmit terrorist nga serbët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:06
Lajme
Shqipëri
​Rama për sulmin terrorist në veri: Çfarë hetimi pret BE-ja? Të dënojë sjelljen e Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 12:06
Sport
Kosovë
​Hendboll/ Istogu përfaqëson sërish Kosovën në garat evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 11:50
Lajme
Kosovë
​Von der Leyen “nxit fuqishëm” marrëveshjen për paktin e migrantëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 11:43
Lajme
Kosovë
Kuvendi nis seancën me një minutë heshtje për heroin Afrim Bunjaku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 11:41
Lajme
Kosovë
​Rreth 100 milionë njerëz në Evropë jetojnë me sëmundje kardiovaskulare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 11:17
Lajme
Shqipëri
​Shqipëria merr presidencën e MNRA, Krasniqi: Format e reja të komunikimit nxisin nisma të reja ligjore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 11:03
Sport
Kosovë
​Ndërtohet tribuna e re në stadiumin e Flamurtarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 10:59
Lajme
Kosovë
​Aktakuzë ndaj 10 personave për import dhe eksport të armëve si dhe kultivim të narkotikëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 10:53
Sport
Kosovë
​Sonte fillon Liga e Parë e Meshkujve në basketboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 10:20
Intervista
Kosovë
​Sulmi terrorist, Vrajolli: Rreziku më i madh që nga paslufta, u ndihmua nga qarqe serbe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 10:15
Tema
Kosovë
​Anëtarësimi në Këshill të Evropës, dy juristë eminentë po qëndrojnë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 10:12
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 8:41
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 28 shtator (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 8:28
Sport
Kosovë
​Dy sfida interesante sot në Superligë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 8:21
Lajme
Kosovë
Kuvendi mblidhet sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-09-2023 - 8:13
Magazina
Kosovë
​Tri gjërat që duhet t’i bëni gjithsesi pas pune
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024