Lajme - 0 rezultate
09-12-2022 - 16:00
Sport
Botë
Fillon çerekfinalja e parë mes Kroacisë e Brazilit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 15:51
Sport
Botë
Probleme për Liverpoolin, lëndohet sërish Diaz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 15:47
Lajme
Kosovë
Krasniqi: Kandidatët tanë kanë vullnet të palëkundur për të kandiduar në zgjedhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 15:17
Lajme
Kosovë
​Njohësi i sigurisë ndërkombëtare: Aspiratat e Kosovës për në BE nxisin dezinformimin rus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 15:13
Intervista
Kosovë
​Forca serbe në Kosovë? Ibishi: S’mund të ndodhë, vendim i duhur shtimi i policëve në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 15:01
Lajme
Botë
​Rama në forumin e TRT: Pa Erdogan muret e Evropës nuk do të qëndronin në këmbë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:53
Sport
Botë
Formacionet zyrtare të Kroacisë e Argjentinës – foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:46
Lajme
Kosovë
Tahiri thotë se kërkesat kryesore nga qytetarët i kanë për punësim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:45
Sport
Botë
Gjysmëfinalet e Superkupës së Kosovës, spikat derbi mes Yllit e Sigal Prishtinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:41
Lajme
Kosovë
Veliu: Projektligji për zyrtarët publikë në kundërshtim me Kushtetutën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:38
Lajme
Kosovë
PDK kundërshton projektligjin për zyrtarët publik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:36
Lajme
Kosovë
​Sveçla prezanton Projektligjin për zyrtarët publikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:30
Lajme
Kosovë
​Policia kujdeset për rendin dhe qetësinë në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:28
Lajme
Kosovë
​Kusari-Lila: Përmes Projektligjit për zyrtarët publikë do të depolitizohet shërbimi civil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:28
Sport
Botë
Trajneri i Portugalisë flet për herë të parë pas dramës së Ronaldos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:22
Lajme
Kosovë
​Kuvendi formon komisionin për vetingun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:14
Lajme
Kosovë
Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, LDK kërkon dorëheqjen e Haxhiut: Në të kundërtën ta shkarkojë Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 14:04
Lajme
Kosovë
Operohet polici i plagosur në veri, gjendja e tij stabile
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:59
Sport
Botë
Felix: Nuk do të flas tani për Atletico Madridin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:50
Sport
Botë
Deschamps flet për të ardhmen e tij te Franca
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:39
Sport
Botë
Sterling rikthehet në Katar, i bashkohet Anglisë në stërvitje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:27
Sport
Botë
Ylli i Interit e pranon se kishte kontakte me Tottenhamin, ka një lutje për Skriniar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:25
Lajme
Kosovë
​Kuvendi miraton dy projektligje në lexim të dytë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:20
Lajme
Kosovë
​Osmani: Në territorin e Republikës së Kosovës kurrë më nuk do të ketë policë dhe ushtarë të Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 13:19
Lajme
Shqipëri
Shqipëri, ngadalësohet rritja e çmimeve, inflacioni 7.9% në nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023