Lajme - 0 rezultate
26-10-2022 - 17:06
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një person në Merdare, dërgohet në vuajtje të dënimit për 1 vit e 15 ditë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 17:03
Sport
Kosovë
​Kurti flet për sukseset e Ballkanit, xhudos dhe boksit në arenën ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:52
Lajme
Kosovë
​Ndalohen personat që falsifikuan dokumente në Graçanicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:52
Lajme
Kosovë
​Nisin punimet në infrastrukturën nëntokësore në zgjerim të rrugës nga Gjakova drejt Pejës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:41
Lajme
Kosovë
​Mbillen rreth 500 drunjë, Osmani: Çështja e mbrojtjes së ambientit nuk është një temë luksi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:29
Sport
Botë
​Daja para sfidës me Slavia Prague: Jemi bërë një kombëtare mbarëshqiptare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:17
Siguri
Kosovë
​Nesër nis punimet konferenca e 42-të, e drejtorëve të policive të kryeqyteteve evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 16:06
Sport
Kosovë
​Llapi mposhtet edhe nga Dukagjini
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:56
Lajme
Kosovë
​Tri vajza në shkollën “Pavarësia” në Prishtinë janë përfshirë në një zënkë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:47
Lajme
Kosovë
​Osmani thotë se nuk ka presion nga ndërkombëtarët për targat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:42
Bota
Botë
​Ambasadori Murphy viziton projektin për identifikimin e viktimave të gjenocidit në Srebrenicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:33
Bota
Botë
​Foto e re mahnitëse e teleskopit James Webb, e kapur nga përplasja e galaktikave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:21
Lajme
Kosovë
​Mbjellën rreth 500 drunj, Osmani: Ruajtja e ambientit nuk është temë luksi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:20
Lajme
Kosovë
​Jasharaj: Nuk paska fund poshtërsia e të pafytyrëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 15:01
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:52
Bota
Kosovë
​Izraeli i prezanton ShBA-së informacione për dronët iranianë të përdorur në Ukrainë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:32
Shëndetësi
Kosovë
​Nga java e ardhshme fillon vaksinimi kundër gripit sezonal në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:29
Lajme
Kosovë
​Szunyog ia dorëzon Raportin e Komisionit Evropian edhe Konjufcës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:24
Lajme
Kosovë
​QKUK: Mbi 2.000 koronarografi dhe 1.500 stentime nga fillimi i vitit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:12
Sport
Shqipëri
Shqipëria zhvillon sot miqësoren kundër Arabisë Saudite
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 14:07
Lajme
Kosovë
​Mustafi i kundërpërgjigjet Vuçiqit: Jemi mbi 100 mijë shqiptarë në Luginë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 13:58
Sport
Kosovë
Përfundon pjesa e parë në ndeshjen mes Llapit dhe Dukagjinit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 13:56
Rajoni
Shqipëri
​Berisha njofton për datën e protestës: Me 12 nëntor nisim betejën e madhe kundër regjimit absolut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 13:48
Lajme
Kosovë
​Në UBT u hap zyrtarisht Konferenca Ndërkombëtare “TECIS 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-10-2022 - 13:45
Lajme
Kosovë
​Qeveria ndan mbi 4 milionë euro për blerjen e barnave esenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023