Lajme - 0 rezultate
03-12-2022 - 7:32
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-12-2022 - 7:26
Lajme
Shqipëri
11 vjet nga vdekja e Sabri Godos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-12-2022 - 7:13
Lajme
Kosovë
Gjykatat nga sot vazhdojnë punën me kapacitete të plota
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-12-2022 - 7:10
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-12-2022 - 0:05
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 3 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-12-2022 - 0:03
Lajme
Botë
​Borrell: Rreth 1100 ushtarë ukrainas trajnohen nga BE-ja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 23:47
Sport
Botë
Xhaka shpallet lojtari i ndeshjes kundër Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 23:30
Lajme
Botë
​Marin: Evropa nuk është mjaftueshëm e fortë për të mbështetur Ukrainën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 23:10
Lajme
Botë
KE: Shkelja e sanksioneve të BE-së konsiderohet një vepër penale në të gjithë bllokun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 22:54
Sport
Botë
Kompletohen çiftet eliminatore të Kupës së Botës “Katar 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 22:38
Sport
Kosovë
Kurti uron Zvicrën: Serbia nuk kalon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 22:10
Lajme
Kosovë
​Kurti në Ferizaj: Buxheti që i dedikohet komunave 660 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 22:09
Sport
Botë
​Grupi G: Kualifikohen Zvicra e Brazili, Serbia te shpija
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 22:00
Lajme
Kosovë
Prokuroritë do rifillojnë punën me kapacitete të plota
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:57
Sport
Botë
Drama në fund të ndeshjes, Kameruni kalon në epërsi kundër Brazilit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:51
Lajme
Kosovë
Xhaka shan keq stafin serb – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:43
Sport
Botë
Momenti kur tifozja bën shqiponjën përpara serbëve – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:41
Lajme
Kosovë
​Kurti kritikon Prokurorinë dhe gjyqësorin: Asnjë mosveprim nuk do të kalojë i pandëshkuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:12
Sport
Botë
Zvicra përsëri në epërsi kundër Serbisë – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 21:09
Lajme
Kosovë
​Osmani: Bojkoti i institucioneve të drejtësisë është shkelje e betimit që kanë dhënë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 20:56
Lajme
Kosovë
​KGjK: Gjykatat vazhdojnë punën me kapacitete të plota, vazhdon pezullimi i bashkëpunimit me Qeverinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 20:55
Sport
Botë
Pjesa e parë: Zvicra luan baras, pa gola mes Kamerunit e Brazilit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 20:50
Lajme
Kosovë
​Kurti dhe Vickers diskutojnë për sektorin e energjisë dhe investimeve të huaja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 20:48
Sport
Botë
Barazon Zvicra, shënon Embolo – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2022 - 20:34
Sport
Botë
Barazohet rezultati mes Zvicrës e Serbisë – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023