Lajme - 0 rezultate
09-12-2022 - 18:59
Sport
Botë
Përfundon ëndrra e Brazilit, Kroacia në gjysmëfinale të Kupës së Botës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 18:37
Lajme
Kosovë
Haradinaj viziton policin e plagosur: Kushdo që përballet me Policinë të japë llogari para Drejtësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 18:34
Sport
Botë
Ringjallet Kroacia, gjen golin e barazimit kundër Brazilit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 18:20
Lajme
Kosovë
​Sveçla: Kryeministri e kryetari i Gjykatës Supreme do të kenë koefientin e njëjtë të pagës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 18:17
Sport
Botë
Bie goli i parë mes Kroacisë dhe Brazilit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 18:15
Lajme
Kosovë
​Kurti: Kosova ka nevojë për një regjistrim gjithëpërfshirës dhe cilësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:57
Sport
Botë
Nevojiten vazhdimet në çerekfinalen mes Kroacisë e Brazilit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:50
Lajme
Kosovë
Rama: Harmonizimi me vlerat euroatlantike, orientim kombëtar i Shqipërisë dhe Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:45
Lajme
Kosovë
​Miratohet në lexim të parë Projektligji për zyrtarët publikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:27
Lajme
Kosovë
Kurti takoi ambasadorin e Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:21
Lajme
Kosovë
Policia: Situata në veri stabile dhe e menaxhueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:18
Sport
Botë
Momenti kur VAR i anulon penalltinë e pastër Brazilit – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:07
Lajme
Kosovë
Arrestohet një 24 vjeçar për vjedhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 17:01
Lajme
Kosovë
​Mehaj u prit me nderime të larta ushtarake në Ministrinë e Mbrojtjes së Finlandës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:53
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:50
Sport
Botë
Përfundon pjesa e parë mes Kroacisë dhe Brazilit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:49
Lajme
Kosovë
​Nagavci: “Gjuha Shqipe dhe Kultura Shqiptare” niveli II dhe III dedikuar diasporës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:42
Sport
Botë
Mësuesi bëhet milioner brenda natës, vendosi bast që Maroku të prek çerekfinalen e Kupës së Botës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:36
Lajme
Kosovë
​Selmanaj: Projektligji i qeverisë është kundër zyrtarëve publik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:25
Siguri
Kosovë
​“Brezovica 1”, ngrihet aktakuzë ndaj 12 personave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:24
Lajme
Kosovë
Përfaqësimi i grave në shërbimin civil vlerësohet se është shumë i ultë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:15
Lajme
Kosovë
​PDK kërkon nga qeveria ta tërheq projektligjin për zyrtarët publik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:10
Lajme
Kosovë
​BE e shqetësuar për veriun: Palët të fokusohen në normalizimin e marrëdhënieve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:07
Lajme
Kosovë
​Kurti vizitoi policin e plagosur Ekrem Neziri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2022 - 16:01
Lajme
Kosovë
​Bastisje në qendrat korrektuese dhe të paraburgimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023