Lajme - 0 rezultate
01-12-2020 - 21:55
Lajme
Kosovë
​Zemaj për zgjedhjet në Podujevë: LDK nuk ka humbur, është e përkohshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 21:49
Sport
Botë
​Liga e Kampionëve, rezultatet pas pjesë së parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 21:38
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: PDK e voton Rimëkëmbjen Ekonomike vetëm me këto kushte
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 21:30
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj tregon kush duhet ta propozojë presidentin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 21:23
Lajme
Kosovë
​Zemaj deklarohet për përplasjen me deputetin e Vetëvendosjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 21:01
Lajme
Kosovë
​Kosova po ndjek me shqetësim ngjarjet në Trier të Gjermanisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:52
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Pa luftën e drejtë të UÇK-së, s’do të intervenonte as NATO-ja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:49
Sport
Botë
​Shakhtari e mposht me lehtësi Realin, komplikohet situata në Grupin B
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:47
Lajme
Kosovë
Bislimi: Humbja në Podujevë, alarm për LDK-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:37
Magazina
Botë
​Skandal në Bruksel: Deputeti i zhveshur arratiset nga një ndejë s*ksi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:26
Lajme
Kosovë
​Grabitje e armatosur në kryeqytet, policia në kërkim të dy personave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:22
Sport
Botë
​Bie goli i parë në ndeshjen Shakhtar – Real Madrid – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 20:03
Shëndetësi
Botë
​BE refuzon miratimin e vaksinës Biontech dhe Pfizer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:59
Sport
Botë
​Interi luan vetëm për fitore ndaj B. Gladbach, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:55
Sport
Botë
​Atletico – Bayern, formacionet e supersfidës nga grupi A
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:55
Shëndetësi
Maqedoni
29 viktima dhe 1.069 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:44
Shëndetësi
Botë
​Orizi një ushqim ideal për një linjë të hollë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:39
Biznes
Botë
​Sllovenia zhytet në deflacion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:16
Biznes
Kosovë
​Besnik Bislimi: Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike nuk ka asnjë masë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 19:01
Botë
​Ura e Çanakkalasë, ura pezull më e lartë në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 18:40
Sport
Botë
​Zhvillime të reja te Arsenali, Arteta pritet të zëvendësohet nga trajneri shumë i njohur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 18:33
Lajme
Kosovë
​Moti në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 18:29
Lajme
Kosovë
​Agim Bahtiri preket nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 18:25
Lajme
Kosovë
​Hoti: Nuk e kam hallin për rrëzimin e Qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 18:14
Lajme
Kosovë
​Shkollat mbyllen më 18 dhjetor, vazhdojnë masat e njëjta kufizuese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023