Lajme - 0 rezultate
04-08-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 4 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:52
Bota
Botë
​Tërmet në Tokio
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:39
Covid-19
Botë
Pakistani vaksinon 1 milion njerëz për 24 orë: Nëse s’keni konfirmim, ua bllokojmë telefonat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:28
Bota
Botë
​152 nga 163 zjarre janë shuar në Turqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:20
Bota
Botë
​KS i OKB-së bën thirrje për ndaljen e dhunës në Afganistan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:10
Siguri
Kosovë
​Zjarri në Sllatinë, policia ndalon një person
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 23:01
Shëndetësi
Botë
​“Barometri” i presionit të gjakut u gjet pas 60 vjetësh, thonë shkencëtarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 22:42
Covid-19
Botë
​Infektologia sllovene: Katastrofa na pret në vjeshtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 22:19
Rajoni
Shqipëri
​Rama ngushëllon familjarët e viktimës nga zjarri në Gjirokastër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 22:12
Lajme
Kosovë
​Situata me zjarret, vjen reagimi i Haradinajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:51
Bota
Botë
​Gjyshi që fshehu tankun në bodrum, dënohet me kusht dhe duhet të paguajë 250.000 euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:41
Bota
Botë
​Shpërthim i fuqishëm pranë ndërtesave qeveritare në Kabul
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:34
Covid-19
Botë
​COVID-19 shkaktoi vdekjen e më shumë njerëzve sesa u raportua
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:25
Rajoni
Shqipëri
​Zjarret në Shqipëri, Ministria e Mbrojtjes: Mbi 500 ushtarë në terren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:16
Bota
Botë
​Bakteret do të shkatërrojnë plotësisht rrënojat e Titanikut pas 30 vjetësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:08
Rajoni
Shqipëri
​Zjarrvënie e qëllimshme në Vlorë e Sarandë, arrestohen tre persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 21:03
Lajme
Kosovë
​Moti në Kosovë, të enjten riga shiu në formë stuhie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 20:59
Lajme
Kosovë
​Memli Krasniqi prezanton kandidatin për kryetar të Klinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 20:42
Magazina
Kosovë
​Arjola Demiri lajmërohet nga Parisi: E bukur dhe bishë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 20:29
Magazina
Shqipëri
​Angela Martini shfaqet në edicion seksi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 19:59
Rajoni
Shqipëri
​Zjarr në Vaun e Dejës në malin e Cukalit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 19:54
Siguri
Kosovë
​Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 19:45
Rajoni
Shqipëri
​Rama fton Malin e Zi që të bëhet pjesë e nismës “Ballkani i Hapur”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 19:31
Rajoni
Shqipëri
​Zjarret në Gjirokastër, ndihmë ajrore nga Gjermania
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-08-2021 - 19:26
Bota
Botë
​Greqi, më shumë zjarre shpërthejnë në ishullin Kos dhe Evia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024