Lajme - 0 rezultate
17-06-2021 - 12:33
Siguri
Kosovë
​Përkeqësohet siguria në rrugë, 42 viktima për pesë muaj e gjysmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 12:19
Rajoni
Shqipëri
​Ambasadorja Kim: Biden e bëri të qartë –korrupsioni kërcënim për botën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 12:05
Intervista
Kosovë
​Tahiri: Kurti është paraqitur në emër të Kosovë në një pozitë nënshtruese, platforma ishte e mjerueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 12:01
Lajme
Kosovë
​Xhavit Haliti: Ju Vetëvendosja na keni lodhë me çkapjen e kapjen e shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 12:00
Siguri
Kosovë
​QKSS publikon raportin “Shkundja e miteve lidhur me tranzicionin e FSK-së në forcë mbrojtëse”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 12:00
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:49
Biznes
Kosovë
​OAK dhe ministri Çeku diskutojnë mbi përfshirjen e mediave në Ligjin për Sponsorizim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:43
Lajme
Kosovë
​AAK-ja i kërkon Kurtit të raportojë në Kuvend për takimin me Vuçiqin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:40
Lajme
Kosovë
Deputeti i VV-së: KQZ kurrë nuk mbërriti ta përmirësoj vetveten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:25
Lajme
Kosovë
​Deliu-Kodra: PDK i ka nënshkrimet për ta dërguar në Kushtetuese vendimin për shkarkimin e Valdete Dakës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:24
Lajme
Kosovë
​Ambasada britanike do të mbikëqyrë rekrutimin në pozita të larta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:18
Lajme
Kosovë
Deputeti i LDK-së e quan vendim skandaloz shkarkimin e Valdete Dakës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 11:03
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:56
Lajme
Kosovë
​Ujku zbret në fshatin Strellc i Epërm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:55
Lajme
Kosovë
​S’kalon propozimi i opozitës që të shtyhet zgjedhja e komisonerit për Agjencinë e Informimit dhe Privatësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:54
Lajme
Kosovë
​Pacolli: Nuk do të votojmë asnjë deklaratë nëse Republika e Kosovës shënohet me fusnotë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:34
Lajme
Shqipëri
​Mbi 850 mijë vaksinime në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:16
Intervista
Kosovë
Si arrihet që me politika dhe ligje për sinjalizuesit dhe mbrojtjen e sinjalizuesve të rritet qëndrueshmëria e shoqërisë dhe administratës kundër korrupsionit?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 10:09
Lajme
Kosovë
​Ekspozohen rrobat e Ukshin Hotit, Kurti: Busullë që na tregon cila është rruga e drejtë në politikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 9:37
Lajme
Kosovë
Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Turqi, merr pjesë në samitin vjetor të SEECP-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 9:21
Lajme
Kosovë
​Kurti i përgjigjet Kosnett për çështjen e asociacionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 8:58
Siguri
Kosovë
​Zhduket 17-vjeçari nga Hajvalia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 8:35
Magazina
Kosovë
​Shenjat që tregojnë se keni aplikuar për një punë e cila nuk është e duhura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 8:13
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 qershor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-06-2021 - 7:41
Sport
Botë
Euro 2020, sot zhvillohen tri sfida interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023