Lajme - 0 rezultate
14-01-2021 - 11:30
Kosovë
​Hoti: Do të jetë vështirë për buxhetin e qeverisë dhe komunave që të kompensohen të gjitha dëmet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:30
Siguri
Kosovë
​SHKK parandalon futjen e kontrabandës në Dubravë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:30
Kosovë
​Mbi një milion udhëtarë më pak në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” gjatë 2020-tës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:23
Shëndetësi
Botë
​Ushqimet që ju bëjnë të dukeni më të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:10
Lajme
Kosovë
​Ambasada e Gjermanisë i dhuron Policisë së Kosovës pajisje në vlerë mbi 240 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:01
Kosovë
Hoxhaj: PDK do ta rimëkëmbë shtetin nga kriza politike, shëndetësore e ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:45
Magazina
Botë
​Një test prej 10 sekondash tregon nëse mund të ngjyrosni flokët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:45
Kosovë
​Sot merret vendimi për ankesat rreth verifikimit të votuesve jashtë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:38
Magazina
Botë
​6 mësimet e fituara në kohë të vështira
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:30
Magazina
Botë
​Tregtarët më të mirë në horoskop
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:24
Shëndetësi
Botë
​OBSH: 13 ekspertë mbërritën në Wuhan, dy të ndaluar për shkak të testit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:20
Shëndetësi
Botë
​Bullgari: 535 persona të infektuar me COVID-19 dhe 70 të vdekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:16
Siguri
Kosovë
​Policia e Kosovës pranon donacion me vlerë mbi 240 mijë euro nga Ambasada Gjermane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 10:05
Shëndetësi
Botë
​Lloji i ri i koronavirusit britanik po përhapet nëpër Austri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 9:59
Lajme
Botë
​Trump përqeshet me faktin që foli para një numri të vogël të njerëzve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 9:50
Shëndetësi
Botë
​Hungaria raporton 1.926 raste të reja dhe 118 viktima nga koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 9:46
Lajme
Kosovë
Koqinaj: Shteti duhet t’iu paraprijë fatkeqësive me vlerësime dhe masa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 9:40
Lajme
Shqipëri
​Arrestohet në Dibër i dënuari me 5 vjet në Itali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 9:34
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 14 janar (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 8:50
Kosovë
Hoti: Marrëveshja finale duhet të përfshijë njohjen reciproke ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 8:25
Shëndetësi
Kosovë
​65 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 11 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 8:13
Bota
Kosovë
Johnson thotë se masat e rrepta të sigurisë kanë dhënë rezultate në Britani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 8:07
Kosovë
Petkoviqit i refuzohet kërkesa për ta vizituar Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 8:06
Sport
Botë
​Pochettino: Ky është vetëm fillimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 7:38
Bota
Kosovë
​21 vjet nga dënimi i pesë kroatëve boshnjakë, vranë mbi 100 myslimanë në Bosnjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023