Lajme - 0 rezultate
07-01-2021 - 14:02
Sport
Kosovë
​Spekulimet rreth transferimeve të mundshme në merkaton e janarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 13:58
Sport
Kosovë
Arsenal pranë marrëveshjes me Rekik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 13:35
Intervista
Kosovë
​Ambasadori hungarez: Marrëveshja Kosovë-Serbi të arrihet sa më shpejt që është e mundur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 12:56
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 12:48
Lajme
Kosovë
​Mesazhi i Osmani për Krishtlindjen ortodokse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 12:40
Kosovë
​Uka: Në Turqi pritet të dërgohet edhe 20 vjeçarja e lënduar nga shpërthimi në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 12:29
Kosovë
​Kurti: U vërtetua ajo që dihet, zgjedhja e Qeverisë koti ka qenë kot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 11:55
Biznes
Kosovë
​Biznesmeni i njohur parashikon tkurrje të thellë ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 11:28
Kosovë
​Vetingu në dorën e qeverisë së re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 11:20
Lajme
Kosovë
​Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 11:18
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 11:12
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj telefonatë me ministrin e jashtëm të Emirateve, e falënderon për mbështetjen ndaj Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 10:55
Lajme
Kosovë
​Edouard ndërron agjentin, pritet largimi nga Celtic
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 10:23
Siguri
Kosovë
​Aksident i rëndë në autostradën Prizren-Suharekë, lëndohen katër persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 10:12
Bota
Kosovë
Trump zotohet për transferim të rregullt të pushtetit te Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:50
Lajme
Kosovë
​Kongresi certifikon fitoren e Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:45
Bota
Kosovë
​Kongresi certifikon fitoren e Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:44
Lajme
Kosovë
​Ligjvënësit amerikanë refuzojnë dy kundërshtime të rezultateve të zgjedhjeve presidenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:38
Lajme
Kosovë
​Shqiptohen 832 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:25
Kosovë
​Pandemia shkatërroi bizneset familjare në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 9:19
Shëndetësi
Kosovë
​7 mijë e 442 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 8:56
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 7 janar (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 8:52
Lajme
Kosovë
Kongresistja demokrate kërkon largimin e Donald Trump
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 8:46
Bota
Kosovë
​Jep dorëheqjen zv.këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-01-2021 - 8:18
Lajme
Botë
​Flamuri modern italian mbush 224 vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023