Lajme - 0 rezultate
02-12-2020 - 18:38
Lajme
Kosovë
​6 punëtorë me koronavirus, mbyllet çerdhja në Fushë Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 18:38
Sport
Botë
Lëvizë Chelsea, i paraqet kontrate të gjatë yllit të Bayernit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 18:30
Shëndetësi
Botë
​Si të humbni tre kilogramë deri te festa e Vitit të Ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 18:20
Sport
Botë
​De Bruyne pritet të nënshkruajë kontratë të re me Manchester City
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 18:18
Lajme
Kosovë
​Varhelyi: Kosova dhe Serbia të punojnë për marrëveshjen gjithëpërfshirëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 18:04
Sport
Botë
​Djali i Maradonas i bën një kërkesë specifike Leo Messit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:58
Magazina
Botë
​10 arsyet pse personat e lindur në dhjetor janë të veçantë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:50
Magazina
Botë
​Këto pesë shenja tregojnë se keni të bëni me një psikopat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:42
Sport
Botë
​Peja triumfon ndaj Bashkimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:38
Lajme
Botë
​Borrell: BE nuk është e plotë pa Ballkanin Perëndimor, gjeni gjuhë të përbashkët!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:35
Sport
Kosovë
​Werderi Bremen konfirmon lajmin e keq për Milot Rashican
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:26
Lajme
Kosovë
​Haradinaj-Stublla takohet me shefin e EULEX-it, diskutojnë për vizat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:20
Sport
Botë
​Arteta zbulon ndryshimin që do ta bëjë te Arsenali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:18
Shëndetësi
Kosovë
​Pllana: Ka kërkesa tepër të mëdha për materiale medicinale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:11
Shëndetësi
Shqipëri
​Dëshmia e pacientit të shëruar nga COVID, Ismail Luka i shpëtoi vdekjes falë mjekëve të Infektivit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 17:00
Sport
Botë
​Lojtari i Barcelonës rezulton pozitiv me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:55
Lajme
Shqipëri
​Shqipëri: Masat ekzistuese antiCovid mbeten në fuqi pa afat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:42
Lajme
Shqipëri
​705 raste të reja dhe 17 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:41
Sport
Botë
​Alnera Ibrahimi e argjendtë në Kampionatin Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:34
Shëndetësi
Kosovë
​Spitali i Përgjithshëm “Isa Grezda” pranon donacion nga SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:13
Lajme
Kosovë
​PDK përkrah Projektligjin për rimëkëmbje, VV thotë se është rezultat i zgjedhjeve në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 16:12
Sport
Botë
​Mësohet emri favorit që pritet ta zëvendësojë Zidanin te Real Madridi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 15:53
Shëndetësi
Kosovë
​ShBA i dhuron Spitalit të Gjakovës një CT
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 15:48
Sport
Botë
​Këto tri ndeshje do ta përcaktojnë të ardhmen e Zidane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 15:39
Kosovë
​Së shpejti shpallen procedurat e tenderimit për autoudhën Kievë - Zahaq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023