Lajme - 0 rezultate
02-12-2020 - 11:04
Kosovë
​Vetëvendosja para kushtetueses kërkon që vota e Arifit dhe zgjedhja e qeverisë Hoti të shpallen të pavlefshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:56
Shëndetësi
Kosovë
​Infermierët kërkojnë nga Zemaj plotësimin e kërkesave të tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:55
Lajme
Kosovë
​Haziri: Gara në Podujevë nuk duhet të shihet as si fitore e as si humbje e dekadës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:46
Lajme
Kosovë
Spitali i Gjilanit ka nevojë emergjente për furnizim me oksigjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:44
Lajme
Kosovë
​Shqiptohen 665 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:39
Lajme
Kosovë
Deputeti i AAK-së: Kosova ka nevojë për Haradinajn
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:33
Lajme
Kosovë
​Hoti kërkon mbikëqyrje rigoroze të zbatimit të masave anti-Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:25
Siguri
Kosovë
​Tenton t’i japë ryshfet 10 euro policisë, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
Fillon seanca dëgjimore e Gjykatës Kushtetuese për kushtetutshmërinë e Qeverisë Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 10:04
Lajme
Kosovë
QPD dhe QRA në Kaçanik dhe Zubin Potok pezullojnë ofrimin e shërbimeve me palë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 9:51
Shëndetësi
Kosovë
Britani e Madhe,​ vaksina Pfizer/BioNTech Covid-19 merr miratimin për përdorim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 9:39
Lajme
Kosovë
​Haradinaj për datëlindjen e 76-të të Rugovës: Urime datëlindja President
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 8:50
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 2 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 8:02
Lajme
Kosovë
​Drejtoresha e Barnatores Qendrore në ShSKUK raporton në komisionin për menaxhimin e pandemisë COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 7:40
Lajme
Kosovë
​Vazhdon sot Liga e Kampionëve me këto sfida interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 7:37
Lajme
Kosovë
22 vjet nga rënia e dëshmorëve Hyzri Talla, Afrim Maliqi dhe Ilir Durmishi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 7:34
Lajme
Kosovë
​Dita Botërore kundër Skllavërisë, mbi 40 milionë njerëz janë viktima të skllavërisë moderne
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 7:15
Lajme
Kosovë
Kushtetuesja sot mbanë seancën për rastin e votës së deputetit Arifi për Qeverinë Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 7:03
Lajme
Kosovë
​Datëlindja e ish-presidentit Ibrahim Rugova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
02-12-2020 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 2 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 23:59
Shëndetësi
Botë
​Djersitni shumë? 7 arsye pse është e mirë për shëndetin!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 23:52
Shëndetësi
Botë
​Kim Jong-Un merr vaksinën eksperimentale COVID-19 nga Kina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 23:41
Shëndetësi
Botë
​Cilat vitamina ju mungojnë nëse lëkura juaj dëmtohet?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 23:03
Magazina
Botë
​3 shenja zbulojnë nëse jeni në një lidhje të mirë apo të keqe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-12-2020 - 22:58
Lajme
Botë
​Stambolli në heshtje totale për shkak të shtetrrethimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023