Lajme - 0 rezultate
08-09-2021 - 10:33
Lajme
Kosovë
​Qeveria miraton ndryshimin e Ligjit për Sigurim Shëndetësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 10:29
Lajme
Kosovë
​Kurti dhe Varhelyi bisedojnë për qytetarët afganë të strehuar në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 10:25
Covid-19
Kosovë
​Kurti shpreh ngushëllime për viktimat që humbën jetë nga COVID-19: Tri javët e fundit kanë qenë të rënda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 10:02
Covid-19
Kosovë
​Shqiptohen mbi 2 mijë gjoba për qytetarët që nuk respektuan masat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 9:53
Tema
Kosovë
Situatë e rëndë e pandemisë me COVID-19 në regjionin e Mitrovicës, por e menaxhueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 9:07
Rajoni
Kosovë
​Kërkohet dorëheqja e kryeministrit malazez dhe Abazoviqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 8:46
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 8 shtator (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 8:19
Lajme
Kosovë
Zgjedhjet e 17 tetorit, sot tërhiqet shorti për renditjen e partive politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 7:59
Bota
Kosovë
Tërmet 7.1 Rihter në Meksikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 7:42
Covid-19
Kosovë
​Mbi 24 mijë raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 7:16
Lajme
Kosovë
​Moti sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 7:06
Lajme
Kosovë
​Maqedonia Veriore kremton 30-vjetorin e pavarësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 6:56
Lajme
Kosovë
​Sot mbushen 21 vjet kur Shqipëria iu bashkua OBT-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 0:04
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 8 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-09-2021 - 0:00
Magazina
Botë
​Zbulohet arsyeja pse Charlize Theron nuk u martua kurrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 23:39
Bota
Botë
​Përmbytjet në Meksikë lënë të vdekur 16 pacientë në spital
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 23:18
Covid-19
Botë
​Shefi i AstraZeneca: Të mos ngutemi për dozën e tretë të vaksinave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 23:12
Rajoni
Shqipëri
​39 thika të konfiskuara dhe një i arrestuar në aksionin e policisë në Tiranë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 23:02
Lajme
Kosovë
​Memli Krasniqi: Tentimi i VV-së për t’i i shtyrë zgjedhjet është suspendim i demokracisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:57
Magazina
Kosovë
​Çfarë do të thotë nëse pëllëmba juaj e djathtë kruhet?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:57
Sport
Botë
​Holanda shkatërron Turqinë, Depay realizon tri gola-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:47
Magazina
Kosovë
​Këto 5 çifte të shenjave të zodiakut ka të ngjarë të kenë fëmijë të bukur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:34
Sport
Botë
​Sanchez drejt rikuperimit, mund të luajë ndaj Sampdorias
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:25
Magazina
Botë
​Sa më e vjetër, aq më e bukur: Sofia Vergara më tërheqëse se kurrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-09-2021 - 22:18
Shëndetësi
Botë
​Testet e vaksinave kundërCOVID për fëmijët zgjasin më shumë se ato për të rriturit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024