Lajme - 0 rezultate
12-01-2021 - 23:22
Kosovë
​Haradinaj nga Malisheva: Aleanca në zgjedhje hyn me program të qartë ekonomik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 23:18
Sport
Kosovë
​Bayern i prin garës për Upamecanon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 22:54
Kosovë
​Ramiz Kelmendi rikthehet në PDK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 22:33
Kosovë
​Lajçak vlerëson vizitën e Osmanit në Bruksel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 22:21
Bota
Kosovë
Erdogan: Rifillimi i bisedimeve me Greqinë paralajmëron një epokë të re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:57
Sport
Kosovë
​Manchester United dhe Real Madrid në garë për Demir
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:37
Sport
Kosovë
​West Ham me ofertë për Milik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:30
Bota
Kosovë
Londër, veprim i menjëhershëm policor kundër shkelësve të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:13
Kosovë
​Konstituohet shtabi zgjedhor i PDK-së në Gjermani me 101 anëtarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:07
Bota
Kosovë
Burgoset rusi në Suedi pas sulmit me çekiç ndaj kritikut të presidentit çeçen Ramzan Kadyrov
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 21:03
Shëndetësi
Kosovë
BE: Vaksinat janë shumë të sigurta, po monitorojmë efektet anësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 20:53
Rajoni
Kosovë
​12 viktima dhe 520 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 20:42
Sport
Kosovë
​Marseille pritet të konfirmojë nënshkrimin e Lirolas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 20:33
Bota
Kosovë
Holanda zgjat periudhën e kufizimeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 20:22
Sport
Kosovë
​AC Milan po synon mbrojtësin e Chelseat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 20:05
Lajme
Shqipëri
​Departamenti Amerikan i Mbrojtjes vlerësime për Olta Xhaçkën: Kontribut shembullor për mbrojtjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 19:59
Lajme
Kosovë
​Haradinaj u adresohet qytetarëve në prag të zgjedhjeve të parakohshme nacionale - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 19:49
Kosovë
​Boga dhe Rugova tri javë pa energji elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 19:45
Siguri
Kosovë
​Vdes 38-vjeçari, ra nga kati i pestë i një objekti në Gjakovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 19:30
Lajme
Kosovë
​Lajçak: Për vazhdimin e dialogut duhet të presim një qeveri të re në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 19:20
Lajme
Kosovë
​Zgjedhjet, KQZ tregon mënyrën dhe kohën kur do të telefonohen mërgimtarët për verifikim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 18:42
Lajme
Kosovë
​Përfundon afati në KQZ, Valmir Elezi: Vetëm dy koalicione parazgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 18:19
Lajme
Kosovë
​KQZ: Kërkesa vetëm për dy koalicione parazgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 18:12
Lajme
Botë
​Pompeo: Streha e re e Al-Kaidës është Irani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 18:10
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023