Lajme - 0 rezultate
04-01-2021 - 14:16
Kosovë
​Tahiri: Braathu kontribuoi pa asnjë kursim në ndërtimin e institucioneve demokratike të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 14:06
Kosovë
Lladrovci: Jam i bindur që fitoj edhe kundër 30 kandidatëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 13:23
Biznes
Kosovë
Biznesmeni që bleu dy herë të njëjtën tokë kërkon mbështetje nga shteti për investitorët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 13:15
Shëndetësi
Kosovë
​Në krye të detyrës deri në vdekje, 23 profesionistë shëndetësorë viktima të virusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 13:05
Bota
Kosovë
​Julian Assange nuk do të ekstradohet në SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 12:20
Kosovë
Ambasadori i OSBE-së-Tahirit: S’po e humbni një shok, po e fitoni një mik në Beograd
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 12:03
Kosovë
​Hoti në 18 vjetorin e vrasjes së Tahir Zemaj: Drejtësia duhet të vendoset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 11:43
Kosovë
S’pati njohje nga Serbia as në vitin 2020, dialogu konsiderohet i dështuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 11:23
Kosovë
Mashtrim për viza pune në Gjerman, arrestohet një person në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 10:53
Bota
Kosovë
​Mbretëresha e parë evropiane që mori vaksinën antiCovid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 10:46
Kosovë
​Asgjë zyrtare si u fut vaksina “Pfizer” në veri të Mitrovicës, kontrabanda sfidë për Doganën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 10:30
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 10:28
Kosovë
​18 vjet nga vrasja e Tahir Zemaj, Isa Mustafa kërkon drejtësi: Kriminelët të marrin dënimin e merituar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 9:49
Kosovë
​900 metra kolona në dalje të pikës kufitare në Merdarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 9:24
Kosovë
​KRU Prishtina njofton për nivelin e ujit në liqenin e Badocit dhe të Batallvës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 9:16
Shëndetësi
Kosovë
​7 mijë e 986 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 9:09
Shqipëri
​Kuvendi i Shqipërisë mblidhet për ndryshimet në qeveri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 9:04
Lajme
Kosovë
​Adoleshenti që transformoi jetën e miliona personave të verbër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 8:25
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 4 janar (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 8:07
Kosovë
​Parashikimi i motit për këtë javë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 7:56
Kosovë
Konsullata e Kosovës në Kanada ka një njoftim për bashkatdhetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-01-2021 - 7:39
Kosovë
22 vjet nga fillimi i punës së KosovaPress-it
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-01-2021 - 22:50
Lajme
Kosovë
E diele e zezë në Shqipëri, më shumë viktima nga aksidentet se nga COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-01-2021 - 22:25
Lajme
Kosovë
​“Pa Janarin e ’99-ës s’ka kuptim Janari i 2021-ës”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
03-01-2021 - 22:11
Lajme
Kosovë
​Dumoshi ngushëllon familjen e Bujar Lahut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023