Lajme - 0 rezultate
13-01-2021 - 11:04
Kosovë
​Hoxhaj votuesve jashtë Kosovës: Shfrytëzojeni të drejtën për të bërë ndryshimin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:40
Kosovë
Hoti për vdekjen e Dermakut: Prehu në paqe miku im i shtrenjtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:30
Sport
Kosovë
Loriana Kuka më afër medaljes së Mastersit në xhudo
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:26
Kosovë
​Shqiptohen 592 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:16
Bota
Kosovë
Youtube ia mbyll Trump-it kanalin për një javë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:09
Kosovë
Kryetari Obiliqit njofton se një profil i rremë në emrin e tij po qarkullon në “Facebook”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 10:00
Kosovë
​Vdes profesori universitar Arben Dërmaku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 9:56
Kosovë
Osmani në Parlamentin e Belgjikës: D’Hose dhe Tillieux me vizion të qartë politik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 9:47
Kosovë
​Kuçi jep dorëheqje nga posti i ministrit, tregon se a do të jetë në listën e deputetëve të AAK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 9:45
Bota
Kosovë
​Gjykata amerikane jep dritën jeshile për ekzekutimin e gruas së parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 8:59
Kosovë
KQZ njofton për periudhën e regjistrimit për votimi përmes postës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 8:48
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 13 janar (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 8:40
Siguri
Kosovë
Aksident në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 8:23
Shëndetësi
Kosovë
65 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 12 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 8:17
Lajme
Botë
​Trump i quan “qesharake” përpjekjet e demokratëve për ta shkarkuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 7:47
Shëndetësi
Kosovë
​5 mijë e 795 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 7:33
Bota
Kosovë
​Zezaku i parë në kabinetin e Presidentit amerikan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 7:21
Kosovë
Sot mot me borë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 7:12
Kosovë
​Koha kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 7:04
Kosovë
​“Halili dhe Hajria”, 58 vjet nga vënia në skenë e baletit të parë shqiptar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 6:52
Kosovë
​Osmani vazhdon takimet në Bruksel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 13 janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-01-2021 - 0:00
Sport
Kosovë
​Chelsea dhe Arsenal të interesuara për Akman
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 23:32
Sport
Kosovë
​Valencia me ofertë të dytë për Winks
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2021 - 23:30
Kosovë
KQZ publikon formularin për regjistrim si votues jashtë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023