Lajme - 0 rezultate
14-01-2021 - 13:57
Sport
Botë
​Paris Saint-Germain fillon bisedimet me Neymar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Vjosa Osmani garon në listë të përbashkët me Vetëvendosjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:37
Lajme
Kosovë
​Rashit Qalaj aderon në PDK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:27
Kosovë
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:23
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:23
Lajme
Kosovë
​Haradinaj do të jetë bartës i listës së AAK-së, nuk e ndryshon qëndrimin për president
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:14
Sport
Botë
​Arsenal ringjall interesimin për N’Zonzin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:03
Kosovë
Ramush Haradinaj në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:01
Lajme
Kosovë
​Lutfi Haziri takohet me ambasadorin e Hungarisë Jozsef Bencze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 13:01
Kosovë
Enver Hoxhaj në konferencë për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:58
Lajme
Kosovë
​PZAP hedh poshtë ankesën e Vetëvendosjes për verifikimin e votuesve jashtë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:49
Sport
Kosovë
​Boksierët vazhdojnë përgatitjet në Durrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:44
Biznes
Kosovë
Jashari: Vërshimet shkaktuan dëme në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:33
Sport
Botë
​Mendes kërkon klub të ri për trajnerin Nuno Espirito Santo
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:32
Sport
Botë
​Katër klube të interesuara për Torreiran
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:30
Sport
Botë
​Real Madrid-Athletic Bilbao, sot mësohet kundërshtari i Barcelonës në finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:24
Sport
Botë
​Kupa e Italisë rikthehet me dy ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:18
Sport
Botë
​Arsenal-Crystal Palace, analizë dhe formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:09
Siguri
Kosovë
​Konfiskohen 500 euro të dyshuar si të falsifikuara në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:08
Kosovë
​Tri lagje të Prishtinës mbesin pa ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:02
Lajme
Kosovë
​KRU Gjakova: Furnizimi me ujë të pijshëm po vazhdon pa probleme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 12:00
Sport
Kosovë
​Dumoshi: Objektiv i MKRS-së është masivizimi i të rinjve në sport
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:54
Biznes
Kosovë
Hoxhaj-gastronomëve: Plani jonë për Rimëkëmbje, mbështetje për biznese dhe punëtorë që kanë humbur punën gjatë pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:51
Shëndetësi
Botë
​Në Turqi fillon imunizimi me vaksinën kineze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-01-2021 - 11:31
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023