Lajme - 0 rezultate
09-12-2020 - 12:56
Lajme
Kosovë
​Superliga e Kosovës, programi i ditës së mërkure
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 12:41
Lajme
Kosovë
​KDI ndan çmimet “FajiKorrupsionit”, apelohet për sa më pak korrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 12:19
Kosovë
​Osmani: Me Serbinë dialogojmë vetëm për njohje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 12:13
Lajme
Kosovë
Kurti: Zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut konfirmojnë rritjen e madhe të VV-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 12:11
Lajme
Kosovë
​Miratohet kërkesa e Fondit të Kursimeve Pensionale për miratimin e taksave vjetore për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 11:53
Lajme
Kosovë
Valdrin Fetahu fiton çmimin e parë të foto-garës “FajiKorrupsionit”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 11:43
Lajme
Kosovë
​Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 11:17
Lajme
Kosovë
Brenda 48 orëve tre qytetarë në Gjilanit e kanë vdekur nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 11:08
Lajme
Kosovë
​Kosova përfiton nga Gjermania 72 milionë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 10:59
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Kushdo që kërkon votat e PDK-së për presidenti, ta kuptojë se kemi propozim për kandidat brenda partisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 10:43
Lajme
Kosovë
​Seanca e radhës ndaj Salih Mustafës më 14 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 10:32
Bota
Kosovë
Merkel: Para Krishtlindjeve të nevojshme masa të tjera
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 10:02
Lajme
Kosovë
​Specialja cakton seancë të re për Thaçin dhe të tjerët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 9:52
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 9:39
Kosovë
​Qeveria miraton katër vendime të rëndësishme që ndërlidhen me menaxhimin e COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 8:13
Lajme
Kosovë
​Ngjarjet me VIDEO
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 7:59
Lajme
Kosovë
​Biden premton 100 milionë vaksina ndaj COVID-19 për ShBA në 100 ditët e para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 7:41
Lajme
Kosovë
​Sërish sot raporton shefi i AKI-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 7:23
Lajme
Kosovë
​12 mijë e 587 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 7:05
Lajme
Kosovë
​Dita botërore kundër korrupsionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 6:57
Lajme
Kosovë
Eksperimenti me njerëz i mjekëve nazistë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 6:44
Lajme
Kosovë
​6 vjet nga votimi i Qeverisë Mustafa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 9 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-12-2020 - 23:42
Shëndetësi
Botë
​Për një gjumë të mirë shmangni këto ushqime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-12-2020 - 23:35
Shëndetësi
Botë
​Cilët janë armiqtë më të mëdhenj të flokëve tuaj?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023