Lajme - 0 rezultate
20-01-2021 - 10:32
Lajme
Kosovë
​Qeveria do të ndajë paga shtesë edhe për arsimtarët, paguhen në dy këste
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:27
Lajme
Botë
Rriten masat e sigurisë para betimit të Joe Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:25
Siguri
Kosovë
Aksion policor në Prizren, arrestohet i kërkuari nga Shqipëria
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:23
Lajme
Kosovë
​KOK-u ndan bursa për 10 sportistë të rinj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:15
Kosovë
Duda Balje publikon listën e kandidatëve për deputetë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:13
Sport
Botë
Mësohet arsyeja pse Alaba nuk po e kompleton kalimin te Real Madridi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 10:00
Sport
Botë
Harden-Irving-Durant, treshja që kushton sa i gjithë kampioni Lakers
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 9:58
Kosovë
SPAAC Civil reagon për ndryshimin dhe strukturën organizative të Autoritetit të Aviacionit Civil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 9:45
Sport
Botë
​Në Itali përdoret VAR-i në Senat dhe funksionoi si është më së miri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 9:27
Sport
Botë
​Pochettino zbulon një prapaskenë të pa dëgjuar për Leo Messin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 9:17
Kosovë
​Ambasada e Kosovës në Gjermani ka një njoftim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 9:07
Sport
Botë
​Lampard flet për të ardhmen e tij pas humbjes nga Leicesteri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 8:59
Bota
Botë
Sot inaugurohet presidenti i Shteteve të Bashkuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 8:51
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 janar (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 8:40
Rajoni
Kosovë
​Tërmet në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 8:38
Shëndetësi
Kosovë
​62 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 9 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 7:47
Shëndetësi
Kosovë
5 mijë e 279 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 7:14
Kosovë
​Tetë vjet nga heqja e lapidarit të UÇPMB-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 7:05
Kosovë
​Parashikimi i motit, temperaturat deri -8 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 7:00
Lajme
Botë
​Turqia feston 100-vjetorin e pavarësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 6:49
Siguri
Kosovë
12 vjet nga shpërbërja e TMK-së në FSK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 0:03
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-01-2021 - 0:01
Botë
​Për herë të parë në SHBA bëhet inaugurimi i presidentit pa president
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 23:49
Magazina
Botë
​5 shenjat e Zodiakut që kanë vështirësi në përballje me stresin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 23:11
Kosovë
​Hoxhaj thumbon Bahtirin: Kryetari i pasur që e shndërroi Mitrovicën në komunën më të varfër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023