Lajme - 0 rezultate
14-09-2021 - 23:18
Siguri
Kosovë
​Tre të lënduar në një aksident trafiku në Deçan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 23:17
Lajme
Kosovë
​Osmani: Gjermania të vazhdojë mbështetjen për sigurimin e njohjeve të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 23:16
Sport
Botë
​Ndodh edhe kjo, shënohet statistika që shpërfaq hapur dështimin total të Barçës kundër Bayernit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 23:15
Bota
Botë
​Ministri i Jashtëm Evropian: Rusia dëshiron të ndajë Bashkimin Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 23:15
Sport
Botë
​Solskjaer reagon pas humbjes nga Young Biys
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 22:10
Magazina
Kosovë
​Çdo shenjë e zodiakut ka kafshën e vet shpirtërore, a e dini cila është e juaja?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 21:52
Sport
Botë
​Rezultatet e pjesës së parë të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 21:40
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Britania e Madhe me marrëveshje bashkëpunimi në fushën e mbrojtjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 21:07
Sport
Kosovë
​Sigal Prishtina shkatërron Dritën në ndeshjen e parë të Superligës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 21:02
Bota
Botë
​Apple sjell surprizën e radhës – një IPad mini
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:49
Rajoni
Shqipëri
​Meta dekreton kabinetin qeveritar “Rama 3”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:44
Bota
Botë
​Ora më e re Apple: Ekran më i madh dhe me softuer të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:41
Sport
Botë
​United mposhtet nga Young Boys
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:33
Bota
Botë
​Apple prezanton modelin më të ri të Iphone, hapësira e ruajtës deri në 1 TB
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:16
Sport
Botë
​Nuk mbahet United, pëson gol nga Young Boys
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:05
Sport
Botë
Tuchel kërkon start të mirë edhe në CHL, formacionet zyrtare Chelsea-Zenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:02
Sport
Botë
​Juvetusi në kërkim të ringjalljes, ballafaqohet me Malmon, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 20:01
Rajoni
Maqedoni
​Maqedoni Veriore: 30 të vdekur nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:51
Sport
Botë
​Përplasje gjigantësh, Barcelona-Bayern, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:47
Sport
Botë
​U barazua me Iker Casillas, por njihuni edhe me rekordet tjera të Ronaldos në Ligën e Kampionëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:41
Lajme
Kosovë
​Avokati i Thaçit: Me redaktime të shumta, prokuroria po na i vështirëson hetimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:31
Lajme
Kosovë
​Nesër Kuvendi shënon virtualisht Ditën e Demokracisë, kjo është agjenda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:29
Sport
Botë
Përjashtohet me karton të kuq ylli i United në sfidën me Young Boys-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:17
Magazina
Botë
​23-vjeçarja qëllohet për vdekje nga partneri disa javë pas fejesës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-09-2021 - 19:09
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit, temperaturat deri në 30 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024