Lajme - 0 rezultate
19-01-2021 - 23:06
Sport
Botë
Tjetër humbje për Chelsean, Leicesteri merr kreun e tabelës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 23:06
Botë
​Conte merr një shumicë të ngushtë besimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:59
Shëndetësi
Botë
​Arrihet marrëveshja për zgjatjen e bllokimit në Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:48
Botë
​Përjashtohen dy anëtarë të Gardës Kombëtare para inaugurimit të Bidenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:38
Botë
​Në fjalimin e tij të lamtumirës, Trump i uron suksese Bidenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:34
Sport
Botë
​IFFHS shpall skuadrën më të mirë në botë për vitin 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:29
Magazina
Botë
​Në Detin Egje zbulohen mbetje të një galerie romake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:16
Shëndetësi
Botë
​Biden nesër nderon viktimat e COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:01
Kosovë
​Shala thotë se emri i tij nuk u diskutua në LDK: Hoti, i vetmi kandidat për kryeministër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 22:01
Sport
Botë
​Liverpooli ende me shpresë për të siguruar shërbimet e Alabas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:48
Siguri
Kosovë
​Konfiskohen armë në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:47
Sport
Botë
​Luis Alberto dërgohet me urgjenc në spital
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:30
Botë
​Pompeo: SHBA së shpejti do të shqyrtojnë sanksione shtesë kundër Rusisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:25
Sport
Botë
​Kumbulla: Kupa e Italisë është shumë e rëndësishme për Romën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:18
Botë
​SHBA: Kina është përgjegjëse për gjenocid kundër pakicës ujgure
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 21:05
Biznes
Botë
​Gazpromi frikësohet në projektin ‘Nord Stream 2’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:52
Kosovë
​Haradinaj në Drenas flet për bashkimin me Shqipërinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:46
Sport
Botë
​Veron tregon rrugën se si Messi mund t’i bashkohet Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:31
Kosovë
​Nezir Çoçaj i ftuari i radhës nga Specialja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:22
Kosovë
​Kurti mesazh për diasporën: Ushtroni të drejtën themelore për të votuar - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:17
Sport
Botë
Leicester City- Chelsea, publikohen formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 20:12
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Sqarim i A.L. KosovaPress
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 19:59
Sport
Botë
​Zhvillohet një takim tre orësh ndërmjet Perez dhe Agnellit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 19:52
Siguri
Kosovë
​Grabitje në kryeqytet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-01-2021 - 19:34
Shëndetësi
Botë
​Mali i Zi merr vaksinën kineze në fund të janarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023