Lajme - 0 rezultate
09-12-2020 - 17:49
Lajme
Kosovë
​VV: Prioritet i Qeverisë sonë të re do të jetë padia për gjenocid kundër Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 17:30
Sport
Kosovë
​Ponte Prizreni fiton derbin kundër Bashkimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 17:29
Shëndetësi
Shqipëri
​15 viktima nga koronavirusi në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 17:22
Lajme
Shqipëri
​Rama takon kreun e Pfizer: Ambicia jonë, brenda shkurtit të nisë vaksinimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 17:14
Sport
Botë
​Telashet me financa, Barça e mban Messin por detyrohet ta largojë yllin tjetër të ekipit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 17:08
Lajme
Kosovë
​Punëtorët socialë me kërkesa për qeverinë, paralajmërojnë protesta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Rrah gruan, një muaj paraburgim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 16:36
Sport
Botë
​Wenger këshillon gjigantin evropian që të mos e blejë Leo Messin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 16:35
Intervista
Kosovë
​Demolli-Nimani: Të papërfillshme sukseset e Qeverisë në luftën kundër korrupsionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 16:21
Biznes
Kosovë
​Tahiri: Sa kam qenë në AKP kam garuar për deputete nga PDK - kam pasur edhe kërcënime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 16:17
Sport
Botë
​Inter-Shakhtar Donetsk, të rejat rreth formacioneve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:51
Sport
Kosovë
​Hoti dhe Dumoshi ofrojnë mbështetje për Komitetin Olimpik të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:50
Sport
Botë
​Real Madrid-Borussia Monchengladbach, analizë dhe formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:30
Kosovë
​Nga Komisioni për AKI-në s’japin detaje për hapjen e kasafortës në Presidencë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:21
Kosovë
​S’ka datë për takimin e liderëve për postin e president, Hoti përgjegjësinë ia delegon Isa Mustafës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:20
Lajme
Kosovë
​Gara: E rëndësishme është se çështja e personave të pagjetur të vazhdoj të trajtohet me prioritet të veçantë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:15
Lajme
Kosovë
​Zyrtarja e MSh-së raporton pa praninë e mediave, Rashiq javën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 15:06
Lajme
Kosovë
11 viktima dhe 561 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 14:53
Lajme
Kosovë
Hoti: Po punojmë në fuqizimin ekonomik të grave për të parandaluar dhunën ndaj tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 14:49
Lajme
Kosovë
​MKRS ndan start-up-e për 167 të rinj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 14:14
Kosovë
​PDK bën thirrje për një mobilizim urgjent të Qeverisë për sigurimin e vaksinës antiCOVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 14:07
Lajme
Kosovë
​Balaj-Halimaj: Specialja të nxjerrë para drejtësisë ata që kryen gjenocid ndaj civilëve shqiptarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 13:50
Kosovë
​S’kalon as sot në komision buxheti për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 13:48
Lajme
Kosovë
​Hoti: Kosova po ballafaqohet me plagën e madhe e të zhdukurve, Bota e di kush ishte agresori e kush viktima
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-12-2020 - 13:33
Kosovë
​Fjalimi mes lotësh i nënës së dy djemve të pagjetur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023