Lajme - 0 rezultate
18-01-2021 - 21:01
Shëndetësi
Botë
​Sllovenia mbështet ‘pasaportat COVID’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 20:57
Kosovë
​Kurti-Osmani: Zgjedhjet e 14 shkurtit janë referendum, diaspora luan rol të rëndësishëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 20:33
Biznes
Botë
​Aeroporti i Frankfurtit: Numri i udhëtarëve në nivelin më të ulët që nga 1984
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 20:23
Shëndetësi
Botë
​Shkencëtarët kanë zbuluar se çfarë përshpejton sëmundjen e zemrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 20:09
Shëndetësi
Botë
Spanjë: Nis vaksinimi me dozën e dytë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:58
Magazina
Botë
​Kalon tre muaj në aeroport nga frika e koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:51
Biznes
Botë
​Për shkak të zogjve në Gjermani ndalohet përkohësisht Rrjedha e Veriut 2
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:44
Kosovë
​Lagjja e Muhaxherëve me rrethinë tash e 5 orë pa energji elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:42
Siguri
Kosovë
​Dy të vdekur në aksidentin e trafikut në Ponoshec të Gjakovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:27
Botë
Shuhet një zjarr i vogël pranë Capitol Hill
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:18
Shëndetësi
Botë
​SHBA: Kina të japë qasje më të lirë për hetuesit e OBSH-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:15
Shëndetësi
Shqipëri
​Kuvendi i Shqipërisë miraton marrëveshjen me Pfizer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:10
Magazina
Botë
​Vdes nga rryma elektrike burri i zhveshur që shtyu pasagjerët në binarët e metrosë së Nju Jork - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:04
Shëndetësi
Shqipëri
​“Injektoi ujë biologjik në vend të vaksinës”, Rama ironizon: Nivel shumë i lartë për ne…
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 19:03
Siguri
Kosovë
​Nxirret trupi i 47 vjeçarit nga Vitia që ra në greminë me veturë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:59
Biznes
Botë
FMN: Pikëpamja ekonomike globale mbetet shumë e pasigurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:52
Shëndetësi
Shqipëri
​Vaksinimi, Rama: BE nuk pa përtej kufijve të vet, me Pfizer i kemi lënë hapësirë vetes për të negociuar më tej
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:38
Kosovë
​Hoti në Viti: Do të dalim shumë mirë në këto zgjedhje, duke mos pasur as luhatjen më të vogël
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:33
Shëndetësi
Botë
​Ekspertët: Kina dhe OBSH mund të kishin reaguar më shpejt përballë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:31
Shëndetësi
Botë
​Australi: Jo hapje të kufijve në 2021 për shkak të COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 18:16
Kosovë
​AAK prezanton programin zgjedhor, Haradinaj: Punët e kryera dëshmojnë se e meritojmë besimin e qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 17:57
Rajoni
Kosovë
Katër të vdekur dhe 292 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 17:56
Shëndetësi
Maqedoni
​13 viktima dhe 63 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 17:50
Biznes
Kosovë
​Mustafa: Importi i produkteve bujqësore do të bie me ndryshimin e politikave zhvillimore në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-01-2021 - 17:45
Shëndetësi
Botë
​Çdo 30 sekonda shtrohet në spital një pacient me COVID në Britani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023