Lajme - 0 rezultate
30-09-2021 - 18:25
Lajme
Kosovë
​PDK: Marrëveshja e arritur në Bruksel e forcon më shumë pozicionin e Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 18:14
Sport
Botë
Shaqiri nga fillimi për Lyon kundër Brondby, ja formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 18:00
Lajme
Kosovë
​Haskuka premton se do ta shndërrojë Prizrenin në kryeqendër të zhvillimit ekonomik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:59
Tema
Kosovë
​Familjarët e të zhdukurve midis shpresës dhe ankthit: Serbia e di vendin e varrezave masive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:50
Shëndetësi
Shqipëri
​Koronavirusi në Shqipëri, 13 të vdekur në 24 orë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:39
Lajme
Kosovë
​BE deklarohet rreth marrëveshjes për uljen e tensioneve në veri të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:36
Lajme
Kosovë
​Kurti: Vendimi për targat nuk është kundër qytetarëve serbë të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:31
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:29
Sport
Botë
Barcelona në kërkim të një trajneri të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:28
Biznes
Kosovë
​Rizvanolli: Qeveria ka nevojë për më shumë informata për gazsjellësin, MCC ka afate strikte
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:23
Lajme
Kosovë
​Osmani pranoi letrat kredenciale nga ambasadori i Italisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:16
Lajme
Kosovë
​Sveçla: Nga 4 tetori çdo automjeti të Serbisë do t’i mbulohen shenjën shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:16
Sport
Kosovë
Dukagjini befason Dritën, ja rezultatet e ndeshjeve në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:06
Lajme
Kosovë
Smajl Latifi e çon në Prokurori inspektorin që thotë se e urdhëroi jashtëligjshëm shkarkimin e drejtorit në kohë fushate
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 17:03
Tema
Kosovë
​Ekspertët: Nuk pritet rritje ekonomike dyshifrore, shqetësuese euforia e Qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:59
Sport
Botë
Suarez reagon rreth spekulimeve Xavi-Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:50
Lajme
Kosovë
​Escobar: Është e drejtë e Kosovës që të zbatojë reciprocitetin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:43
Sport
Botë
Enrique nuk dëshiron të rikthehet te Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:29
Lajme
Kosovë
​Ursula von der Leyen mirëpret marrëveshjen, thotë se dialogu tash duhet të vazhdojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:13
Lajme
Kosovë
​Basha përshëndet marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:08
Lajme
Kosovë
​Lajçak nesër takohet me Stoltenberg
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 16:07
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Askush nuk guxon të nënshkruajë marrëveshje në dëm të sovranitetit të vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 15:59
Lajme
Kosovë
​Kurti: Masakra në Rezallë, dëshmi e gjenocidit që Serbia ka kryer në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 15:38
Lajme
Kosovë
​LDK: Qeveria e Kosovës barazoi Njësinë Speciale Policore me barikaduesit e jashtëligjshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 15:21
Intervista
Kosovë
​Rreth 10 për qind më pak fletëvotime se sa votues për zgjedhjet e 17 tetorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024