Lajme - 0 rezultate
16-10-2020 - 13:44
Kosovë
​Kërcënohet Agim Bahtiri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:43
Lajme
Kosovë
​“Mirosllav Lajçak nxitë luftë në Kosovë”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:40
Lajme
Kosovë
​Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:35
Sport
Kosovë
​FBK dhe Artmotion nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi për transmetimin e ndeshjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:33
Biznes
Kosovë
​Pagesat për bujqit nisin javën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:27
Kosovë
Përplasen Hoti e Kusari-Lila, akuzojnë njëri-tjetrin për ndryshim qëndrimesh dhe ndërrim pozicionesh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:18
Kosovë
​Abrashi: Për projektet e zotuara në Shtëpinë e Bardhë po bëhen hapa konkretë dhe pozitivë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 13:05
Kosovë
​Kusari-Lila ironizon me Krasniqin: Duket që iu ka dalë prej qejfi kryeministri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 12:49
Shëndetësi
Kosovë
​Deputeti i AAK-së kërkon që urgjentisht të bëhet unifikimi i çmimit të barnave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 12:47
Bota
Kosovë
Sllovenia vendos bllokim të pjesshëm për të luftuar përhapjen e virusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 12:37
Kosovë
​Kuvendi i Kosovës dhe Fakulteti Juridik nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 12:32
Kosovë
​Debat ndërmjet Hotit dhe Selimit për FSK-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 12:19
Siguri
Kosovë
​22 vjet e 6 muaj burgim ndaj dy personave për grabitje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 11:59
Biznes
Kosovë
​Mustafa njofton Ambasadorin e Hungarisë për investimet që do të bëhen në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 11:54
Biznes
Kosovë
​Autostrada Besi-Merdare nis të ndërtohet në pranverë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 11:46
Kosovë
KE inkurajon liderët e Kosovës për konsensus në dialogun Kosovë-Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 11:30
Biznes
Kosovë
​Dështon të miratohet plotësim-ndryshimi i Ligjit për Automjete
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 10:37
Kosovë
​Projektligji për UÇK-në sërish në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 21:23
Kosovë
​Lajçak në Beograd, thotë se për Asociacionin është rënë dakord
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 21:14
Kosovë
​Hoti: E vetmja zgjidhje për t’i normalizuar marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve është njohja reciproke
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 21:01
Kosovë
​Thaçi: Asociacioni i Komunave Serbe nuk do të ketë kompetenca ekzekutive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 20:48
Kosovë
​Thaçi: Thika mbi harta nuk ka pasur kurrë dhe as nuk do të ketë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 20:31
Bota
Kosovë
Italia rikthen masat drastike, mbyllen shkollat dhe universitetet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 20:19
Rajoni
Kosovë
Maqedonia e Veriut regjistron numrin më të lartë të rasteve ditore që nga nisja e pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-10-2020 - 20:08
Bota
Kosovë
Danimarka zgjeron listën e paralajmërimeve të udhëtimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022