Lajme - 0 rezultate
17-10-2020 - 9:05
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare për Zhdukjen e Varfërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:32
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:19
Biznes
Kosovë
​Shënohet Dita e gështenjës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 8:05
Shëndetësi
Kosovë
​16.606 raste pozitive me Covid-19 që nga paraqitja e pandemisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:45
Lajme
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:40
Sport
Kosovë
​Sot Drag Race i fundit për këtë vit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:28
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj bashkë me policët dhe Inspektoratin mbyllin disa kafiteri në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 7:17
Botë
​Lindja e avionit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:15
Lajme
Kosovë
Arben Gashi: Kurti ndërhyri në punët e Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:04
Lajme
Kosovë
Dy seanca, përmbledhje nga diskutimet dhe vendimet e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 21:03
Lajme
Botë
OBSH e shqetësuar: Shtrimet në spital me pacientë COVID po rriten
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:35
Lajme
Kosovë
Deputeti i PDK për shkarkimet e Hotit: LDK nuk po përmbahet nga veprimet komuniste
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:02
Kosovë
​Zgjidhet anëtarët e rinj të Komisionit të Pavarur të Mediave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 20:01
Lajme
Kosovë
Likaj reagon pas shtimit të rasteve me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 19:59
Kosovë
​Dështon votimi i Projektligjit për Financimin e Subjekteve Politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 19:33
Lajme
Kosovë
Hoti shkarkon edhe drejtorin e ATK-së dhe të Doganës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 19:22
Lajme
Kosovë
Gashi: Ndryshimet në ligj detyrojnë partitë të gjejnë rrugë informale të financimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:58
Lajme
Kosovë
Selmanaj kërkoi mbështetje për ndryshimet në Ligjin për financimin e subjekteve politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:49
Lajme
Kosovë
PDK: Shkarkimi i Qalajt është hakmarrje e LDK-së për Haki Rugovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:46
Kosovë
​Qeveria propozon formimin e bashkësive fetare me 100 nënshkrime, kritikohet nga deputetët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:34
Lajme
Botë
Rekord i ri ditor i COVID-19 në Itali, mbi 10 mijë raste të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 18:13
Kosovë
​Kurti mbështet publikisht Joe Bidenin për President të ShBA-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:48
Lajme
Kosovë
​Osmani: Mbështes çdo nismë për promovimin e historisë tonë dhe fuqizimin e grave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:42
Lajme
Kosovë
​MKRS-ja do të përkrahë artistët dhe krijuesit e pavarur nga fondi emergjent
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-10-2020 - 17:35
Lajme
Kosovë
​S’ka kuorum për projektligjin e VV-së për peticione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022