Lajme - 0 rezultate
26-06-2021 - 11:38
Sport
Kosovë
​Itali-Austri, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 11:33
Sport
Kosovë
​Uellsi-Danimarka, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 11:30
Lajme
Kosovë
​KDI gjen një mori shkeljesh në tenderin për ndërtimin e Spitalit të Prizrenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 11:20
Covid-19
Kosovë
​96 pacientë po trajtohen në klinikat dhe spitalet COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:56
Lajme
Kosovë
​Fillon Provimi i Maturës Shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:43
Siguri
Kosovë
​Goditet nga vetura tre këmbësorë në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:27
Lajme
Shqipëri
Rama poston videon nga bajpasi i Vlorës: Synojmë ta bëjmë të kalueshëm në mesin e korrikut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:22
Covid-19
Botë
Sidnei rikufizohet përballë variantit Delta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:14
Intervista
Kosovë
​Papunësia arrin në 44 përqind, BSPK kërkon rritjen e pagës minimale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 10:01
Sport
Kosovë
​“Euro 2020” rikthehet me dy ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 9:49
Siguri
Kosovë
​Pesë raste të dhunën në familje brenda një dite
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 9:25
Intervista
Kosovë
​Javën tjetër vijnë vaksinat e blera nga Qeveria, Vitia: Plani i vaksinimit po shkon mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 9:19
Siguri
Kosovë
​Marrin dy vetura me qira dhe nuk i kthejnë më, arrestohen nga Policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 9:05
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 8:52
Tema
Kosovë
​Turizmi sektor kyç për zhvillim, vendi pa Agjenci Kombëtare të Turizmit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 8:44
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 8:02
Lajme
Kosovë
Mbi 23 mijë nxënës i nënshtrohen sot Provimit të Maturës Shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:36
Lajme
Botë
​Dita Botërore kundër abuzimit dhe trafikimit të drogave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:29
Lajme
Botë
​Informacionet e gabuara që çuan në bombardimin e San Marinos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:26
Lajme
Botë
​“Ich bin ein Berliner”, 58 vite nga fjalimi i famshëm i Kennedyt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:21
Siguri
Kosovë
​Dogana kap rreth 5 tonë duhan të kontrabanduar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:15
Lajme
Kosovë
​Sot mot me vapë, priten edhe te reshura shiu
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 7:13
Lajme
Kosovë
​Mbi 23 mijë nxënës i nënshtrohen sot Provimit të Maturës Shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-06-2021 - 0:00
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 qershor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-06-2021 - 23:29
Covid-19
Botë
Hiqet shtetrrethimi në të gjithë Italinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023