Lajme - 0 rezultate
18-10-2020 - 13:47
Lajme
Kosovë
​Shteti mbi gjysmë miliard euro borxhe bizneseve dhe qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:36
Kosovë
​Të dhunuarave gjatë luftës pandemia iu “ktheu” tmerrin, s’gjetën mbështetje nga shteti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:13
Shëndetësi
Kosovë
​Rekordi botëror: 400 mijë raste në ditë me Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:05
Sport
Kosovë
​Ibrahimovic: Milani mund ta fitojë “Scudetton” por është rrugë e gjatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:00
Sport
Kosovë
​Sot vazhdon xhiro e gjashtë në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 12:54
Kosovë
​PDK në Prishtinë mban konferencë për media (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 12:35
Lajme
Kosovë
​Z-Mobile i jep Telekomit afat 6 muaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:57
Kosovë
​Hoti: Komunat do t’i forcojnë kapacitetet me shkëmbimin e praktikave të komunave të BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:33
Lajme
Kosovë
Vazhdon bixhozi në Samadraxhë të Suharekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:19
Siguri
Kosovë
​Automjetet e një kompanie Taxi ndalohen me 52 emigrant nga Siria në Leposaviq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:47
Kosovë
​VV-ja s’i beson Hotit për Asociacionin: Në këto rrethana s’do të këtë marrëveshje të mirë për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:37
Shëndetësi
Kosovë
​Hoti kërkon kujdes maksimal ndaj Covid-19 për të evituar mbylljen totale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:30
Siguri
Kosovë
​Dëmtoi pajisjet sanitare në Qendrën e Mbajtjes në Polici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:21
Siguri
Kosovë
​Pengoi policët, arrestohet një vajzë në Vushtrri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:17
Siguri
Kosovë
​Vjedhi para në tyrbe, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Digjet një depo në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:07
Siguri
Kosovë
​Vjedh gjëra ushqimore dhe sulmon punëtoren e marketit, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:59
Siguri
Kosovë
​Policia jep detaje për tentim vjedhjen e bankës në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:53
Siguri
Kosovë
​Rekruton në punë të detyrueshme tre të mitur, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:52
Siguri
Kosovë
​Konfiskohen 12 qese me substancë narkotike në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:36
Kosovë
​Institucionet të jenë të kujdesshme, s’do ketë tolerancë aty ku shkelet ligji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:07
Siguri
Kosovë
​Nuk respektojnë masat anti-Covid, 943 tiketa të shqiptuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:38
Shëndetësi
Botë
​Italia pritet të shtrëngojë masat kundër Covid, por shkollat dhe universitetet nuk mbyllen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:34
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 18 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:09
Shqipëri
​Moti në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022